Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy a "zöld SZDSZ" a Fidesz gazdaságpolitikájának a bemutatásával járja az országot?

Figyelt kérdés

Én azt gondoltam, hogy egy párt a saját programjának a bemutatásával kampányol, és ezt kampány időszakban teszi.

Érdekes módon az LMP a parlamentben nem dolgozik, az alkotmányozásban sem vett részt, és most a Fidesz programjának a bemutatásával "haknizik" vidéken.

Miért nem a saját programjának az előnyeit mutatja be?


2011. máj. 4. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Erről még nem hallottam (mivelhogy az LMP tevékenységeit egyáltalán nem követem)... DE

nem összehasonlítva mutatja össze hogy íme: FIDESZ ötlete, és íme: LMP ötlete... tehát saját javaslatokkal egyáltalán nem is áll elő? Mert más pártoknak mindig mindenre van saját ötletük, leszámítva hogy általában nem gondolják komolyan, csak a szavazókat csábítgatják

2011. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

"Érdekes módon az LMP a parlamentben nem dolgozik"


ugye ezt kimondod a fidesszel kapcs is amikor az be sem járt vagy be sem jár többségében csak ha szavazni kell?


"az alkotmányozásban sem vett részt"

jah, sok értelme lett volna mi?


"most a Fidesz programjának a bemutatásával "haknizik" vidéken."

ha jól rémlik fidesz fan vagy, akkor inkább örülj ennek, hisz szerinted a fidesz programja jó nem?



"Miért nem a saját programjának az előnyeit mutatja be?"

majd a jövőben, most az számít ami MOST van, de értelek végül is. Fidesz szokás mindig másik időbe mutogatni, többnyire hátra.

2011. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

"Én azt gondoltam, hogy egy párt a saját programjának a bemutatásával kampányol, és ezt kampány időszakban teszi. "


A Fidesz ezzel szemben 8 évig semmilyen programot nem mutatott fel, csak a kormányt kritizálta, és ígérgetett össze-vissza. Most meg pont őket félted a mostani ellenzéktől?

2011. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kamumail:

"ugye ezt kimondod a fidesszel kapcs is amikor az be sem járt vagy be sem jár többségében csak ha szavazni kell? "

Azért ne keverd össze a személyeket és a frakciókat.

"jah, sok értelme lett volna mi? "

Ez a munkájuk, ha van értelme, ha nem, ezért küldték oda őket, hogy képviseljék a választóikat, ennyi erővel én is megtehetném, hogy nem megyek be dolgozni, mert nem látom értelmét, vagy egyszerűen jobb otthon. De a fizetést bezzeg felvették."

"ha jól rémlik fidesz fan vagy, akkor inkább örülj ennek, hisz szerinted a fidesz programja jó nem? "

Nem mindegy, hogy kinek a pártján áll? Ez hogy jön az érvelésedbe? Diszkriminálod tán a fideszeseket?

2011. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem kell a Fideszt félteni, csak mintha azt ígérték volna, hogy:


LEHET MÁS A POLITIKA.


Közben ez ugyanaz a mocsok tempó, amit a többitől már megszoktam. Ezek sem azzal törődnek, hogy megmutassák, a saját programjuk előnyeit, hanem a másik oldal mocskolásával foglalkoznak.


Ez nem más politika, ez a jól bevált SZDSZ-es tempó.

2011. máj. 4. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:

"A Fidesz ezzel szemben 8 évig semmilyen programot nem mutatott fel, csak a kormányt kritizálta, és ígérgetett össze-vissza. Most meg pont őket félted a mostani ellenzéktől?"

Legalább ne hazudj, menj fel a Fidesz honlapjára, egy pl. Erős Magyarország programja.

2011. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egyébként Fidesz "fan". Aki politiál, akár csak kicsiben, az nem "fan", ha egy csöpp esze is van. Hogyan lehetne "rajongója" annak a pártnak, amelynek az elnöke a 14. havi nyugdíjat is beígérte, amikor már nyakig ért a trutymó? Akár Horváth Csaba az ingyen BKV-val.

Persze van mindíg rossz, rosszabb, legrosszabb, mégrosszabb.

Az LMP pedig ugye arra épített, hogy ő MÁS.

Lehet, hogy nem ebben az értelemben gondolták.

2011. máj. 4. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na itt bizony valakinek képzavara van. Az LMP-nek az a neve hogy LEHET Más a Politika, nem pedig az, hogy Teszünk Azért, Hogy Más Legyen A Politika. Én is mondhatom, hogy ki LEHET festeni a házamat bugyirózsaszínre, mert nincs gyakorlati akadálya, de nem teszem, mert ordenáré hülyén nézne ki.
2011. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!