Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ miért akarja, hogy...

A FIDESZ miért akarja, hogy abortusz helyett a nyomorba szülessenek meg a nemkívánt roma/magyar gyerekek és abba is nőjjönek fel? Miért akarja így felduzzasztani az egyre csökkenő lakosságot?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 19:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
* mondtam, beszéltem = írtam
2011. máj. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
39%

" Miért kéne bármilyen problémának megoldódnia? Egyáltalán mi a probléma? A "fekák" meg "miegymások" talán nem emberek? Ha kihalnak az európaiak és a helyükre ők költöznek akkor mi lesz? Semmi. "


Erről van szó. +1

2011. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%

Hogy akkor mi van? Az van, hogy az egész propagandátok, hogy legyen kevesebb gyerek, értelmezhetetlen birka hablaty.

Ha ti ennyire öngyűlölők vagytok, hogy ki akartok halni, javaslom, hogy végezzetek el csoportos öngyilkosságot, de ne erőltessétek rá más emberekre az elmebajt.

A Föld túlnépesedése nem ideológiai kérdés, hanem egy probléma amit meg kell oldani, de nem úgy, hogy lelkiismeretesen kiirtjuk az emberiséget. Hanem meg kell találni azokat a pontokat, amik okozzák, és ahol okozzák, és meg kell szüntetni őket.

Európa még ennél jóval magasabb gyerekszámmal is fenntartható népességgel rendelkezne.

Azon kívül most, hogy már majdnem megtanultunk együtt élni békében a természettel és egymással itt Európában, bizony nem kell, hogy mindenféle szedet-vetett népesség idegyűljö, és itt is megteremtse azt a káoszt és rombolást, amit otthon csinálnak pl feketeafrikában. ez nem rasszizmus, majd ha megtanulnak viselkedni, szívesen látom őket.

Vagyis a lényeg, hogy az emberiségből tisztességes, nálatok sokkal objektívabb faj váljon, ami EGYÜTT tud élni a természettel, lévén, hogy mi is a része vagyunk. Nem kellenek sem olyan emberek, akik saját magukat akarják kiirtani(bár ezek rövid úton kihalnak, majd az unokáim jót röhögnek rajtuk), sem olyanok, akik a természetet irtják tűzzel-vassal.

Bocs, hogy kissé indulatos voltam.

2011. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%

""elég sokan várnak Magyarországon örökbe fogadható gyerekre!"

Igen.Ezért vannak tele az árvaházak."


Nem, nem ezért vannak tele az "árvaházak". Azokkal vannak tele az árvaházak, akikről a szüleik nem mondanak le, ergo maximum csak nevelőszülőkhöz kerülhetnek, örökbefogadásra nem. És őszintén: ki akar úgy nevelőszülő lenni, hogy bármikor elvehetik tőle a gyereket, ha a gyerek vér szerinti szülei úgy döntenek, hogy magukhoz veszik? Nagyon elhivatottnak kell lenni a nevelőszülőknek ahhoz, hogy egy ilyet bevállaljanak.

Alapvetően a testvéreket sem szeretnék szétválasztani. Sajnos inkább akkor az állami gondoskodásban maradnak, mint, hogy külön-külön örökbe adnák.

Aztán ott van az az ok is, hogy nagyon sokan csecsemőt/kisgyereket szeretnének magukhoz venni, nagyon kevés az olyan pár, aki azt mondja, hogy 10 éves gyereket is szívesen örökbe fogad.


Jelenleg nem arról szól a kampány, hogy abortusz helyett megszületés, nyomor, hanem arról, hogy nem csak az abortusz létezik válsághelyzetben, hanem az örökbeadás is.

2011. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:14


"Azokkal vannak tele az árvaházak, akikről a szüleik nem mondanak le, ergo maximum csak nevelőszülőkhöz kerülhetnek, örökbefogadásra nem."


Ez nem igaz.

Sok olyan gyerek van,akit 3 napos korában beadott az anyja az árvaházba és senki se fogadta örökbe.

18 éves korába elengedték.


"Jelenleg nem arról szól a kampány, hogy abortusz helyett megszületés, nyomor, hanem arról, hogy nem csak az abortusz létezik válsághelyzetben, hanem az örökbeadás is."


Felőlem eltörölhetjük az abortuszt,viszont akkor te és még azok akik ellenzik a havi fizetésük 10%-át ajánlják fel az államnak az árva gyerekek neveltetésére.

Nem csak arra kell gondolni,hogy így emberi élet úgy emberi élet hanem arról is,hogy miután megszületik ki fogja etetni.

Ja hogy az már senkit se érdekel?Értem.

2011. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Simon Patrik!


Kezdem a végéről:

Nem írtam, hogy töröljék el az abortuszt, vagy hogy ellenzem. Ha ezt olvastad ki az írásomból, kérlek, olvasd el még egyszer.


Arról pedig, hogy kik vannak az árvaházakban, a családomnak/ismerőseimnek van tapasztalata. Több örökbefogadó szülőt ismerek, több olyat, aki így vár ÉVEK ÓTA gyermekre, sőt hivatásos nevelőszülők is vannak. Azt írtam, amit nekik mondtak a tegyesznél, ha nekik hazudtak, akkor én is - akaratomon kívül.

2011. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%

"Arról pedig, hogy kik vannak az árvaházakban, a családomnak/ismerőseimnek van tapasztalata. Több örökbefogadó szülőt ismerek, több olyat, aki így vár ÉVEK ÓTA gyermekre, sőt hivatásos nevelőszülők is vannak. Azt írtam, amit nekik mondtak a tegyesznél, ha nekik hazudtak, akkor én is - akaratomon kívül."


Küld el őket kelet-Magyarországra.

Nem tudom hol laksz,de itt telt ház van.


"Arról pedig, hogy kik vannak az árvaházakban, a családomnak/ismerőseimnek van tapasztalata."


Ezalatt a cigányokra gondolsz?

Most ne mossuk össze a témát.A felvetés az volt,hogy sokan várnak gyerekre mert állításod szerint üresek az árvaházak.

Azt elfelejtetted kikötni,hogy milyen származású gyerekeket szeretnének örökbe venni.

2011. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%

Tanulj meg légy szíves olvasni, mert még mindig rosszul értelmezed a soraimat - már kezdem azt hinni, hogy direkt.


A) Nem írtam, hogy abortusz ellenes vagyok. Az abortuszról a nézetemet nem fejtettem itt ki.

B) Nem írtam, hogy üresek az árvaházak, sőt. Jelen eszmecserében éppen arról "vitatkozunk", hogy kik vannak az árvaházakban. Szerinted örökbefogadásra váró gyermekek, szerintem (és a tegyesz állítása szerint) olyan gyerekekkel, akik NEM fogadhatóak örökbe, mert a vér szerinti szüleik nem mondtak le róluk.

C) Ki beszél itt a cigányokról???

2011. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Legyél szíves akkor besétálni egy árvaházba, és eldönteni, melyiküknek nincsen joga az élethez.
2011. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg a legnagyobb probléma az, hogy a szülők nem hajlandóak lemondani a gyerekről, de nem is tudnak gondoskodni róla így ide-oda vetődik szegény és soha nem lesz családja :( Sajnos tapasztaltam. Tőlem is elszakították a "majdnem" örökbefogadott kisfiamat ... Olyan törvényekre lenne szükség, amelyek a gyerekek érdekeit tartják szem előtt.
2013. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!