Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 20 évesen érdemes külföldön...

20 évesen érdemes külföldön új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Úgy értem: nem sok pénzem van, esetleg szüleim támogatnák a kiutazást és pár hetet az elején. Mennyire tudnak a magyarok külföldön munkát találni? A külföldi magyar nagykövetségekre ilyenkor lehet számítani? Vagy nekik igazából mi a dolguk?

És hol a legérdemesebb újrakezdeni az életet?


2011. máj. 22. 20:24
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
85%
Új élet? Szerintem nagyjából még el sem kezdődött 20 évesen az életed, szerintem nézz körül ,hogy hova érdemes aztán hajrá.
2011. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
94%

Akár 40 éves korig érdemes szerintem.

Sőt, ahogyan elnézem, ha nincs veszíteni valód, akkor bármikor érdemes.

Ne feledd, ebben a pillanatban kezdődik életed hátralevő része.

2011. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Az a nagybetűs élet tényleg nem kezdődött el, és nem is akarom, hogy itthon kezdődjön. Ezért kérdeztem
2011. máj. 22. 20:38
 4/48 anonim ***** válasza:
86%
a kérdés, h mennyire beszéled a nyelvet, mihez értesz, stb.
2011. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
83%
A legjobb időben vagy barátom,én 18éves voltam amikor elindultam nyelvtudás nélkül.25 évesen 9 ország volt mögöttem és 3 nyelven beszélek.Most vagyok 37, milliomos,sikeres vállalkozó,3gyerek édes apja. Egy percet nem bántam meg az életemből,amikor úgy döntöttem hogy itt hagyom ezt a nyomorországot.
2011. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
87%

Most pont abban a korban vagy,hogy képességeidnek megfelelően gondolkodás fel vennének dolgozni külföldön.

Javaslom neked Angliát vagy Hollandiát,mindkettő jó szívvel fogadja a magyarokat,de mehetsz Ausztriába is ,csak arról nem tudok véleményt alkotni mivel nincs ismerősöm.

Én is kimehettem volna,de én el vagyok itthon is,csak a politikusok pontosan azt akarják elérni ,hogy elmenjünk úgy hogy én csak azért is maradok.

2011. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
18%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:54


én is örülök, hogy itt hagytad "nyomorországot"

2011. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
77%
Érdemes, ha van piacképes szakmád, és megfelelő nyelvtudásod. Ezek nélkül aljamunkákat végezhetsz csak, ami gondolom nem az életcélod.
2011. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
74%
Én is örülök hogy örülsz.
2011. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként érdekes, mennyire fel van pontozva a külföldön sikeressé lett vállalkozó, míg egy egy másik kérdésnél az itthon sikeres vállalkozó könyörtelen lepontozások áldozata folyamatosan. Csak megjegyeztem.
2011. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!