Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 20 évesen érdemes külföldön...

20 évesen érdemes külföldön új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Úgy értem: nem sok pénzem van, esetleg szüleim támogatnák a kiutazást és pár hetet az elején. Mennyire tudnak a magyarok külföldön munkát találni? A külföldi magyar nagykövetségekre ilyenkor lehet számítani? Vagy nekik igazából mi a dolguk?

És hol a legérdemesebb újrakezdeni az életet?


2011. máj. 22. 20:24
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
82%
A magyar nemzetnek befellegzet, szétszóródunk európába és asszimiláció...:S
2011. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
29%

"A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:24" Valóban így van. Ennek én vagyok a fő áldozata, szerintem te is rám gondoltál, legalábbis a százalékod alapján gondolom így. Annyit azért üzennék neked kedves 21:46 - os külföldi milliomos, hogy te csak ne szóljál le látatlanból olyan embereket akik itthon sikeresek és még csak nem is ismered őket. Itthon sem kell ahhoz csalónak vagy politikusnak lenni, hogy valaki karriert futhasson be. Sőt sokkal nagyobb dicsőség ha valaki itthon válik tisztességesen milliomossá és még munkahelyeket is teremt. Csak hogy képbe legyél egy kicsit.

2011. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
2011. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
95%
Érdemesnek érdemes, csak legyen biztos nyelvtudásod és valami szakmád.
2011. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
97%

Addig menj, amíg még lehet. Egyrészt amíg még a fiatalságod engedi, másrészt amíg a barom politikusaink nem találnak ki erre is valami szívatást. Visszajönni még vissza lehet, de később elmenni egyre nehezebb.

(Megjegyzem: aki megszokja a jó életkörülményeket, az nem is feltétlenül akar visszajönni ebbe a putriba és kiszámíthatatlanságba..)

2011. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%
kolopele te mindig hazudozol a gyáradról szóval befognám a helyedbe.Egyszer 100 munkásod van másnap már 300,harmadnap meg 200.
2011. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
0%
Te viszont tanulj meg szerintem olvasni. Nagy hülyeségeket írtál itt most le. De nem ragozom újra, mindent leírtam már többször is. Próbáld meg értelmezni.
2011. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
93%

Tisztelt kolopele!

Neked mi a tisztesség? Tisztességesen megfizeted az alkalmazottaidat?Neked a magyar állam lehetővé teszi hogy éhbért adj nekik,és ott csalj ahol tudj,és meg is teszed! Nekem is lehetővé teszi...De! mi egész más dimenzióban élünk.A cégemnél 2000 euro a minimum amit megadok.Jelenleg 652 profi dolgozik nekem. Ehhez adok 13. havit,nyaralási pénzt,folyamatos képzést, utazást térítek 100%ban,stb...egy kicsit matekolj csak havi szinten.Aztán TE gondolkozz hogy ki van képbe,meg ki a tisztességes!


Más


Aki kérte hogy írjon privátba,az tegye meg,nem kell ehhez engedély.

2011. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Utolsó, engedélyezd kérlek a privát üzenet küldést, szeretnék írni neked.
2011. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
20%

"A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:09" Nem tudom mit alkottál meg az életedben, hogy ekkora a szád, de amit én csinálok azt senki nem képes ezen a szinten, ráadásul mindkét technológiám szabadalmaztatott. Oké, nálam jelenleg 120 ember dolgozik, de ez is jóval több mint a semmi, a legutóbbi Müncheni üzletkötésem tette lehetővé hogy még 20 embert felvegyek az eddigi 100 mellé. Nálam a szakemberek 400 ezer nettót kapnak havonta, a legkevesebbet a takarítónő viszi haza, az 150 ezer. Te akkor szólhatnál nekem egy árva szót is, ha te ugyanezt itthon csináltad volna meg. Ha én annak idején hajlok arra hogy Németországban csináljam meg a gyárat, a milliárdos üzletember, aki egyben a társam ezt szerette volna, akkor most annyit keresnék és annyi lenne az emberek fizetése hogy messze elbújhatnál mögötte. De én ragaszkodtam ahhoz hogy Magyarországon legyen és magyar emberek keressenek jól és itt fizessük a rengeteg adót és járulékokat. Amit kicsit furcsállok hogy pont te esel nekem, aki szintén letett valamit az asztalra, embereket foglalkoztat jó fizetéssel, szerintem pont nekünk nem kellene egymásnak esni, de mindegy. Azt hogy itthon a sok "nekem minden rossz" ember ellenem van, azt már megszoktam, semmi jelentősége. De hogy te is így látatlanból, az nem semmi.

2011. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!