Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 20 évesen érdemes külföldön...

20 évesen érdemes külföldön új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Úgy értem: nem sok pénzem van, esetleg szüleim támogatnák a kiutazást és pár hetet az elején. Mennyire tudnak a magyarok külföldön munkát találni? A külföldi magyar nagykövetségekre ilyenkor lehet számítani? Vagy nekik igazából mi a dolguk?

És hol a legérdemesebb újrakezdeni az életet?


2011. máj. 22. 20:24
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

kolopele,mutasd mid van,én is megmutatom,és rájössz ,hogy tényleg nem mozgunk egy dimenzióban.

[link]

[link]

2011. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

Tételezzük fel, hogy a gyárember feltűnési viszketegsége közben igazat mond, és tényleg van gyára. Akkor azért érdekelne, hogy mire föl annyira büszke, hogy elért itthon Magyarországon valamit egy KÜLFÖLDI milliárdos segítségével. Ugyebár már a fél gyakorikerdesek.hu ismeri az egész történetét :)


Mindenesetre azért az érdekelne, hogy valaki valóban alkotott valami nagyot, akkor annak miért kell egy kis szar fórumon bizonygatnia? Senki sem tartja ezt szánalmasnak és bénának?:)

2011. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
15%
Attól hogy belinkeltél ide egy testőrgárdát, akik bárkik lehetnek, ezzel nem bizonyítottál semmit. Linkelni én is tudok bármit. Kamumail, régen hallottam már felőled. Tudod nem ritka az hogy egy tudással rendelkező és egy pénzes üzletember ember összeáll egy céget megalapítani. Ebben nincs semmi szégyellnivaló. A végeredmény a fontos.
2011. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Nem akartam veszekedést szítani!


Köszönöm a válaszokat. Írta valaki, hogy Borsodba milyen nagy putri & szegénység van. Sajnos tudom, innen mennék, ha tudnám a biztos utat. Autó nincs a családba (hisz ahhoz pénz is kell, és nem vagyok hitelpárti), de jogsit most akarom letenni. Németes voltam a suliban, és egész jó, de sosem szerettem pedig versenyen is voltam. Informatikai szak angol meg profin megy, de angolból más nem. Weblapkészítő a szakmám, de nem értek hozzá mert nem foglalkozott a tanár minőségi oktatással(ebből is tanultam valamit). Hm, ha jól sejtem, már nem is olyan jó a helyzetem.

2011. máj. 24. 21:40
 35/48 A kérdező kommentje:
Bár egyetemre felvettek tavaly, csak halasztanom kellett. Legalább történt valami jó is :)
2011. máj. 24. 21:46
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki mész tarthatnád a frontot... Én is ki akarok menni, de még 2-3 év... Addig is sok szerencsét :)
2011. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:
100%
hogyis tartozik ide a vitátok kolopele meg egyéb gyökerek? a gyerek nem a cégekről kérdezett bmeg...
2011. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim válasza:
ha a helyedben lennék azonnal keresnék egy albérletet spanyolországban...
2011. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Leghamarabb ez holnap jöhet szóba, akkor lesz az utolsó vizsgám. Csak nem ismerek senkit aki külföldön él, így meg kockázatos. Bár kockázat nélkül nincs nyereség, de egyedül azért nem merek belevágni.
2011. jún. 8. 22:39
 40/48 anonim ***** válasza:
Miért, a régivel mi bajod van?
2012. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!