Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 20 évesen érdemes külföldön...

20 évesen érdemes külföldön új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Úgy értem: nem sok pénzem van, esetleg szüleim támogatnák a kiutazást és pár hetet az elején. Mennyire tudnak a magyarok külföldön munkát találni? A külföldi magyar nagykövetségekre ilyenkor lehet számítani? Vagy nekik igazából mi a dolguk?

És hol a legérdemesebb újrakezdeni az életet?


2011. máj. 22. 20:24
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
79%

"...az itthon sikeres vállalkozó könyörtelen lepontozások áldozata folyamatosan. Csak megjegyeztem."


Csak nem azért mert mindegyikük ott csal ahol tud?:O

2011. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
95%
Ha van rá lehetőséged, hajrá! Mindent bele! Én is ki szeretnék nenni, de még nem dolgozni, inkább csak tanulni. 16 éves vagyok, nem árt előre gondolkozni. Ja és nagyon haragszom erre az országra, mert mind2 szülőm elveszette az állását (nyugdíjelvonás, iskolabezárás), úgyh külföldön szeretnék új életet kezdeni én is.
2011. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
85%
Ritkán járok Magyarországra "haza",Valóban nem lehet össze hasonlítani egy magyar "sikeres" vállalkozót velem.Borsodba,Aki ismer,annak példa vagyok a szemében. De sokan nem tudják ,hogy 60db ezresből építettem fel,meg szerencsével! ami most körül vesz.Emiatt nem irigyek az emberek rám,mert cserébe olyan dolgokat áldoztam fel -nem ritkán az életemet- amit 1millióból egy tesz meg.egy voltam a sok közül,és éltem vele. A kérdezönek sok szerencsét kívánok az élethez,és ha egy jó tanácsot elfogad: Soha ne hátrálj meg.
2011. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
96%

Egy életed van. Itt a lehetőség. Használd ki, élj vele, mert különben meg fogod bánni. Ha nem mész ki, majd nyomorogni fogsz ebben az orszgában, ahol a dolgozó magaroktól veszik el a nyugdíjt hogy a cigányokat tudják segélyezni...nem akarom senki nyavalygását hallani.

Mindig is szerettem a törtető embereket, mert jómagam is az vagyok :D Úgyhogy menj.

2011. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
81%
Talán, de nem angliában és hasonló vándorcigány országokban.
2011. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként meg úgyis csak utólag fog kiderülni..


Itt is lehetne boldogulni amúgy...

A kínaiaknak sikerül, csak a magyarnak nem?

2011. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
85%

Menj, én is 19 voltam, amikor leléptem. Konkrétan teljesen hülyének néztek, hogy nem az egyetemet választottam a szabad bölcsész szakkal..

Pár év külföldi meló után azt javaslom, hogy válaszd Ausztriát, közel van haza tudsz járni. Előbb utóbb úgyis honvágyad lesz, hiányozni fognak a haverok, bulik, magyar csajok és akkor mit sem ér a pénz..

Én is itt melózok, péntek délután már itthon vagyok, hétfőn reggel tekerek kifele. Pénzem van és élvezni is tudom. A világvégére Angliába, semmi pénzért nem mennék már.

Németország, Hollandia is jó, ott valamivel többet fizetnek, de az messzebb is van.

2011. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim válasza:
96%
1 hét múlva diplomázom, de utána mi lesz, passz... Most kezdtem agyalni, h kihúzok Németbe, csak az a baj, h nem tudok németül, de nem én lennék az egyetlen analfabéta kinn, és akaratlanul is ragad a nyelv. én szeretnék szerencsét próbálni, hátha... Ezt javaslom neked is. :-)
2011. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
93%
ma 20:54 kérdezhetnék néhány dolgot tőled privátban? Mivel én is ki akarok menni külföldre.
2011. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
92%
mindenképp. és aki teheti menjen kifele Magyarországról nagyon hamar....
2011. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!