Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor úgynevezett szkin-hedek...

Amikor úgynevezett szkin-hedek közelében vagyok, elfog a kisebbségi érzet, és ők is támadóan közelítenek hozzám. Ez miért van így? 17 cigányfiuu.

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

17:52


Ezzel csak az baj, hogy nem biztos, hogy o nem bantott, rabolt ki, vert meg, vagy olt meg barkit is, igy nem tudja feltenni ezt a kerdest. :)

Amugy meg nem irta, hogy a skinhead-ek tamadolag leptek fel, csak azt, hogy o erzi magat annak ami, kisebbseginek. Amugy meg kamu a kerdes, de jol el lehet a temarol tarsalogni. :)

2011. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jajj, de irta. bocsi. visszavonom. :)

akkor nem tudom a valaszt.

2011. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mert sajnos én már csak 2 cigánynak hiszek,pedig százszorennyit ismerek.

Az egyik nekem panaszkodik,hogy őt hogy kirekesztik,bla-bla-bla,másikszor meg egy cigánycsapatba látom,akik nem éppen dolgozni mennek...

A másik meg teszi az ártatlant,és a munkahelyéről lop,kb 200Ft értékben...

A harmadik meg hogy ő még semmi rosszat nem csinált,bla-bla-bla,és az apja mégis betörő,ő meg midig (nem engem)fenyegetőzik a barátaival,akik a szamurájkarddal levágják a fejét...

És ezt a sort folytathatnám nagyon sokáig,de inkább nem!

Na,de van kivétel is,ami ugyebár erősíti a szabályt.

Az egyik rendőr,teljesen normális rendőr és cigány léttére.

A másik szakmunkás,de neki is új háza van,kocsija,és CSAK két gyereke.

2011. máj. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Petronius: fejlődsz :)

Ordas kamu ez.

2011. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!