Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon azoknak a tökkelütött...

Vajon azoknak a tökkelütött kis 15 éveseknek, akik itt pattognak arról, hogy mennyünk neki haddal és hódítsuk meg a világot, benő egyszer a feje lágya? Mert ha 5-10 év múlva is ugyanígy fognak gondolkodni, akkor itt komoly bajok lesznek.

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 21:27
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
36%
Jól megmondtad bátyja! Mellesleg én is 15 vagyok és zöld liberális szóval minden erőszakot ellenzek. Az ilyen háborúpárti eszetleneket sosem állították politikailag meghatározó helyzetbe, sem a múltban sem 5-10 év múlva, kár ezen idegeskedni.
2011. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 valakiakitnemismersz ***** válasza:
65%
Paff a bűvös sárkány senkitől se fél játék ország tenger partján játékok közt él :D még mese világban élnek hagyd hagy élvezzék .
2011. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy nem minden 15 éves ilyen. Én sem voltam, bár az tény, hogy akkoriban az én világnézetem is jóval radikálisabb volt. De ez így van rendjén.

Viszont attól félek, amilyen idióta gyerekek kerülnek itt néha elő, hogy ha azok hamarosan választójogot kapnak (értsd: betöltik a 18-at) és nem józanodnak ki addig, akkor alaposan meg fogjuk szívni.

De Isten adja, hogy neked legyen igazad!

2011. jún. 3. 21:36
 4/53 A kérdező kommentje:
Másodiknak: Amíg 15 évesen pattognak, addig különösebb bajom nincs is velük. De sajnos a 15-től már nincs messze a 18 és amilyen radikálisak néha, félek, hogy ez az idő elég lesz-e arra, hogy megkomolyodjanak.
2011. jún. 3. 21:38
 5/53 anonim ***** válasza:
23%
Tudjátok mi lenne az abszolút oltás ezek felé a háborúpárti 15 évesek felé? Az, hogyha az lenne az LMP 2014-es kampányvideója, hogy be lennének vágva ilyen véresenkomolynácipárti Jobbik-klippek, morgó neonácik, meg zsidó összeesküvéselméletekről hadováló tizen-huszon-éves pincepatkányok videói, és közben nem lenne hangsáv, csak szólna a "Paff, a bűvös sárkány" XDDDDDDD
2011. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 valakiakitnemismersz ***** válasza:
42%
Sajnos azt kell mondjam akik ilyeneket szoktak mondogatni vagy halál komolyan veszik vagy pedig csak múló divat az ilyen legtöbb esetben elmúlik (hohó nekem is megvolt ám a nagy magyar korszakom :)) aki pedig halál komolyan gondolja az nem fog változni mert szűk látó körű barom de ezek kevesen vannak így nem fognak leigázni senkit maximum csak saját magukat :) 14/f
2011. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
0%
Ne kezdd a veszekedést Nameny, pont abba a csoportba tartozol, amiről a kérdés szól.
2011. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
85%

"Ne kezdd a veszekedést Nameny, pont abba a csoportba tartozol, amiről a kérdés szól."


Én soha nem mondtam olyat, hogy azonnal kerekedjünk fel és támadjuk le Európát és másokat. -.-'

2011. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
59%
Ha van is ilyen valaki, akkor két útja van. Valószínűleg kinövi, mert csak divat volt számára, de ha nem, akkor józanul gondolkodó, szilárd hazaszerető felnőtt lesz belőle.
2011. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Ha a hazaszeretet alatt azt érted, hogy valaki a saját honfitársait akarja feláldozni egy teljesen reménytelen vállalkozásban, akkor remélem te is inkább az első kategóriába tartozol.
2011. jún. 3. 21:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!