Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon azoknak a tökkelütött...

Vajon azoknak a tökkelütött kis 15 éveseknek, akik itt pattognak arról, hogy mennyünk neki haddal és hódítsuk meg a világot, benő egyszer a feje lágya? Mert ha 5-10 év múlva is ugyanígy fognak gondolkodni, akkor itt komoly bajok lesznek.

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 21:27
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
50%

első vagyok


Képzeld nameny én is szeretem a hazámat, és nem tudom miért tesz valakit az jobbá, hogy nekünk nemtetsző figurák arcába mondjuk, hogy "te retkes alpári zsidó"!

2011. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
38%
nekik mindent a seggük alá tolnak a szüleik, azt hiszik hogy így a világot is egyszerű meghodítani nekünk magyaroknak. A mi országunk csak egy pötty a föld felszínén
2011. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
53%

"A mi országunk csak egy pötty a föld felszínén"


Igen, Róma is egy koszos kis faluként kezdte.

2011. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
66%
Ezt én is problémának érzem. Sajnos Magyarországon az emberek nem becsülik és tisztelik az olyan alapértékeket, mint jogállam, jogbiztonság, emberi jogok, meg se tanították nekik, hogy ezek mit jelentenek. Ezért tudja őket most olyan játszi könnyedséggel leépíteni az Orbán-rezsim. És egy kicsit hasonló a helyzet a békével, a szomszédos népekkel való békés egymás mellett éléssel is. Igaz, hogy bizonyos fokig természetes a tizenévesek radikalizmusa, de az már nem természetes, hogy ezt nem teszi helyre hathatósan senki. Az Orbán-kormány összekacsint velük, mert kihasználhatónak tarja a tizen- és nem tizenéves radikálisokat a baloldal elleni fellépésre. És ezek az eszement nézetek bőven megtalálhatók a nem tizenéveseknél is. Most láttam pl. sokadjára Szaniszló Ferencet az Echo Tv-ben, amint átkot szórt nem csak Trianonra, de a Trianoni szerződést aláíró összes országra az USA-tól Franciaországon át Sziámig. Az, hogy ezt az embert nem nyilvánították bolondnak, sőt széles rajongó tábora van, mutatja, hogy komoly probléma van.
2011. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
45%
Rómának csak az etruszkokat, és a gyarmatosító görögöket kellett levernie, nekünk a NATO-t kellene meg aki úgy belénk köt. Azért ez nem egy súlycsoport.
2011. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
52%

"Rómának csak az etruszkokat, és a gyarmatosító görögöket kellett levernie, nekünk a NATO-t kellene meg aki úgy belénk köt. Azért ez nem egy súlycsoport."


Nem kell levernünk, csak csendesen meghúzva magunkat gyarapodnunk kellene, amíg a szervezet összeomlik.

Amúgy azoknak az etruszkoknak és gyarmatosító görögöknek a leverése nem hinném, hogy olyan egyszerű feladat volt, mint nekünk itt békeidőben építkezni.

Magyarország leépül úgy, hogy közben nem is visel háborút és ez az, ami szégyen.

2011. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
35%
És miért akarnátok a NATO-t leverni vagy az összeomlását kivárni? Ez megint olyan gyerekes gondolkodás.
2011. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
54%

"És miért akarnátok a NATO-t leverni vagy az összeomlását kivárni? Ez megint olyan gyerekes gondolkodás."


Szerintem meg az a gyerekes gondolkodás, hogy a jelenlegi rothadó rendszer örökké tartani fog és fejlődünk és fejlődünk és kijutunk az űrbe és kolonizálunk majd minden bolygót a liberális demokrácia jegyében csodálatos négerekkel és szeretetreméltó cigányokkal karöltve.

2011. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
36%
a gyűlölet teszi élhetetlenné a helyzetet az eszmédben nem a négerek...
2011. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
29%
Nameny, te vagy az évszázad trollja igaz? Egyébként az első oldalon még jól mentegetőztél, hogy te "nem ebbe a kategóriába tartozol" most viszont kibújt a szög a zsákból!
2011. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!