Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan gondolhatja azt egy...

Hogyan gondolhatja azt egy értelmes ember, hogy Jobbik iszlám párti?

Figyelt kérdés

Tényleg le a kalappal előttük. Ők az igazi birkák akik falják azt amit a médiából hallanak. De ha segítsek gondolkozni: kinek a kezében van a média? Bizony, nagy multinacionális cégek kezében van. Érdeke-e a multinak az, hogy a magyar munkavállalókat megvédjék? Nem. Érdeke-e a multinak a profitot kivinni az országból? Igen. Láss csodát itt egy párt, amely a multik helyett a magyar vállakozásokat támogatná. Hát hogy a francba ne mocskolnák ahol érik? Hisz szembemegy az érdekeikkel. De maradjatok csak birkák és bégessétek tovább az ostoba propagandát amit a médiából hallotok.


"Azé a sajtószabadság, akié a sajtó." gondolkozzatok el ezen


2011. jún. 8. 01:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:

[link]


Muszlim vagyok, és semmilyen szinten nem tartom a Jobbikot Iszlám barátnak. Lehet hogy politikailag van közöttük kapcsolat, de ez nem jelenti, hogy magát a vallást támogatják. Az aki a hitemet korlátozná Európában, azzal már nem lehetek jóban.

Ehhez jön hozzá, hogy a jobbikosok valóban rasszisták, és állandóan "fehérembereznek".


A kuruc pedig ha az neki jó, szidalmazza az Iszlámot, ha az a jó neki, hogy dicsérje, akkor meg dicséri.


A fenti cikk is világosan láttatja, hogy ha nem is Iszlám ellenesek, de nem kérnek belőle. Ami nem baj, de engem ne korlátozzanak!

2011. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 A kérdező kommentje:
33-as! Az arab országokban ne is korlátozzanak! De itt Európában bizony neked kell beilleszkedni a többségi társadalomba. Egyébként az iszlám pont akkora sületlenség mint a kereszténység meg a többi vallás. Rossz szellemek avagy dzsinek stb. :)))
2011. jún. 8. 10:13
 23/72 anonim ***** válasza:
az iszlámozik, aki leghangosabban csapkodja a padot mikor azt mondják hogy a magyar kormányok meg izraelpártiak. (ill kiszolgálók)
2011. jún. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:

"az iszlámozik, aki leghangosabban csapkodja a padot mikor azt mondják hogy a magyar kormányok meg izraelpártiak. (ill kiszolgálók)"


Vona Iránnal kapcsolatos agymenésének, meg a szeptember 11-i arab-magyar "bucsunak" nem volt komolyabb visszhangja (a mérsékelt politika így is-úgy is leírta magában a Jobbikot). Ellenben képzelheted, hogy a Jobbik micsoda visítozásba kezdene, ha valamelyik párt zsidó-magyar baráti napot tartana (annak ellenére, hogy kb. százszor annyi zsidó él Magyarországon, mint ahány arab), vagy ha valamelyik politikus a választásokra izraeli megfigyelők behívását követelné...

2011. jún. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:

"Az arab országokban ne is korlátozzanak! De itt Európában bizony neked kell beilleszkedni a többségi társadalomba."


Csakhogy ha az a "beilleszkedés" hitemről való lemondással jár, akkor nem illeszkedek be, tetszik nem tetszik!


"Egyébként az iszlám pont akkora sületlenség mint a kereszténység meg a többi vallás."


Csak azért mondod, mert nem ismered!

2011. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 A kérdező kommentje:

Sajnálom, Európának keresztény értékrendje van, ezt kell elfogadni, én sem megyek ki és tépem a szám hogy miért alázzátok meg a nőket.


Nem kell a hitedről lemondani, valld azt otthon a saját hazádban.


95%-os emelt szintű történelem érettségit tettem, hidd el ismerem az iszlám vallást :) És gusztustalan dolognak tartom, hogy a ti felfogásotok az, hogy mindenki muszlim, csak nem tud róla és akár erőszakkal is téríthető, mint ahogyan a történelem során tettétek.


De úgy látom te is beismered, hogy a dzsin mekkora baromság :D

2011. jún. 8. 10:56
 27/72 anonim ***** válasza:

"Sajnálom, Európának keresztény értékrendje van, ezt kell elfogadni"


Elfogadom, de attól én még muszlim vagyok, és az is maradok. És nem korlátozhatod az európaiakat, hogy felvegyék ezt a vallást, ha van rá igényük.


"In the period 1990-2000, approximately 12.5 million more people converted to Islam than to Christianity” (Guinness World Records 2003, pg 102)."


Ahogy nézem minimum 12.5 millió embernek meg volt rá igénye a keresztény világból.

Úgyhogy jobb ha hozzászoksz, hogy a világ változik!


"én sem megyek ki és tépem a szám hogy miért alázzátok meg a nőket."


Még szerencse, mert nem is igaz.


"Nem kell a hitedről lemondani, valld azt otthon a saját hazádban."


Te engem, nem korlátozhatsz, hogy hol higgyek a hitemben! Én itt vagyok, és itt vagyok muszlim, tetszik, nem tetszik.


"95%-os emelt szintű történelem érettségit tettem, hidd el ismerem az iszlám vallást"


Nem tudsz róla semmit, és eleve nem is akarsz tudni, mert már elve elzártad magad. Lóellenző!


"És gusztustalan dolognak tartom, hogy a ti felfogásotok az, hogy mindenki muszlim, csak nem tud róla és akár erőszakkal is téríthető, mint ahogyan a történelem során tettétek."


Hát ha ezt tanultad a törin, akkor az elég szánalmas, ugyan is ez baromság. Ne is hangoztasd, mert égő!


"De úgy látom te is beismered, hogy a dzsin mekkora baromság" > < "95%-os emelt szintű történelem érettségit tettem, hidd el ismerem az iszlám vallást"


XD látom!

2011. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 A kérdező kommentje:
Rubovszky Péter: Történelem I. című könyvét olvasgad az xd-k helyett :) A statisztika pedig nem Európára vonatkozik, hanem a világra. A feketék veszik is felfele a muzulmán hitet. Mondd már el nekem kérlek, mitől lesz nekem jobb, ha Mekka felé kell imádkoznom? Vagy Ramadánt tartok? Esetleg elnyerem a szüzeket? :D Ez még nevetségesebb mint a mennyország. Egyáltalán milyen bizonyítékod van Allah létezésére?
2011. jún. 8. 11:21
 29/72 A kérdező kommentje:
Már hogy a francba ne korlátoznám azokat akik szärnak az itteni kultúrára és szokásokra, hagyományokra. Ez nem a te földed. Ezért az őseim több mnit ezer évig hullatták a vérüket. Ha nem vagy hajlandó beilleszkedni el lehet innen menni, tetszik nem tetszik.
2011. jún. 8. 11:23
 30/72 anonim ***** válasza:
Gondolkozóóóó, hány éves vagy? 18, vagy 19?
2011. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!