Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan gondolhatja azt egy...

Hogyan gondolhatja azt egy értelmes ember, hogy Jobbik iszlám párti?

Figyelt kérdés

Tényleg le a kalappal előttük. Ők az igazi birkák akik falják azt amit a médiából hallanak. De ha segítsek gondolkozni: kinek a kezében van a média? Bizony, nagy multinacionális cégek kezében van. Érdeke-e a multinak az, hogy a magyar munkavállalókat megvédjék? Nem. Érdeke-e a multinak a profitot kivinni az országból? Igen. Láss csodát itt egy párt, amely a multik helyett a magyar vállakozásokat támogatná. Hát hogy a francba ne mocskolnák ahol érik? Hisz szembemegy az érdekeikkel. De maradjatok csak birkák és bégessétek tovább az ostoba propagandát amit a médiából hallotok.


"Azé a sajtószabadság, akié a sajtó." gondolkozzatok el ezen


2011. jún. 8. 01:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 A kérdező kommentje:
Jót röhögtem ezen, amit belinkeltél :D:D Ha te ezt komolyan is gondolod, akkor tényleg nem tudok mit mondani. De álljunk csak meg, honnan tudod, hogy az az Isten nem a keresztények istene? Vagy a zsidóké? Oops... :)
2011. jún. 8. 18:19
 42/72 A kérdező kommentje:
Intoleráns vallásokat én egyszerűen nem tűrök meg. De látom a Rubovszkys és dzsines többi dologra már nem válaszoltál :) Csak nem beadtad a tudatlan jónépnek, hogy ez nem így van, amikor meg forrást linkelek, hogy de akkor meg kuss van?
2011. jún. 8. 18:23
 43/72 anonim ***** válasza:
Onnan apukám, hogy Mohamed a keresztény, zsidó, és ógörög kultúrából keverte az iszlámot.
2011. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 A kérdező kommentje:
44-es! Erről én is hallottam. Valami forrást tudnál linkelni, mert érdekelne engem a dolog.
2011. jún. 8. 18:26
 45/72 anonim ***** válasza:
ez a 9.es törikönyvemben van
2011. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 A kérdező kommentje:
Száray-féle töri könyv?
2011. jún. 8. 18:35
 47/72 anonim ***** válasza:
igen az
2011. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
195. oldal 16. sor
2011. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meglesem.
2011. jún. 8. 18:40
 50/72 anonim ***** válasza:

"A Gondolkozóó-nak üzenem, hogy jöjjön el a mecsetbe, és mondja a el a több ezer(én saccom szerint 5000 magyar muszlim van, aki felvette az Iszlámot)"


Akkor még egy kicsit pedáloznia kell az iszlámnak, hogy olyan népszerű legyen, mint a szcientológia. A hitgyüli pedig egyelőre utolérhetetlen számukra :)))

2011. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!