Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan gondolhatja azt egy...

Hogyan gondolhatja azt egy értelmes ember, hogy Jobbik iszlám párti?

Figyelt kérdés

Tényleg le a kalappal előttük. Ők az igazi birkák akik falják azt amit a médiából hallanak. De ha segítsek gondolkozni: kinek a kezében van a média? Bizony, nagy multinacionális cégek kezében van. Érdeke-e a multinak az, hogy a magyar munkavállalókat megvédjék? Nem. Érdeke-e a multinak a profitot kivinni az országból? Igen. Láss csodát itt egy párt, amely a multik helyett a magyar vállakozásokat támogatná. Hát hogy a francba ne mocskolnák ahol érik? Hisz szembemegy az érdekeikkel. De maradjatok csak birkák és bégessétek tovább az ostoba propagandát amit a médiából hallotok.


"Azé a sajtószabadság, akié a sajtó." gondolkozzatok el ezen


2011. jún. 8. 01:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 Pro Patria ***** válasza:

Intoleráns vallásokat nem tűrsz meg? Akkor keresztény se vagy?

Elvégre a pápa üldözte a nem-keresztényeket. Vagy az inkvizíció? A spanyol muszlimok és zsidók körében?

A keresztes háborúk?


Cortez és Pizzaró által a vallás nevében megölt indián őslakosok milliói Dél-Amerikában?

István erőszakos hittérítése, láncra fűzött magyar férfiak, nők, gyerekek megkeresztelése, ha nem jártak templomba, megnyírása? Pogánylázadások leverése, táltos-rend kivégzése?

Horthy numerus clausus-a?


A katolikus egyház (nem maga a kereszténység, mert a pápának ahhoz köze sincs) az egyik legintoleránsabb egyház a világon. Az iszlám nem térítő vallás. A szélsőséges iszlám fundamentalisták akkora részét képezik csak, mint a kereszténységnek az ír radikálisai.


Rólad meg sokat elárul a muszlim vallással szembeni gúnyolódásod. A stílus maga az ember.


(ui.: Nem vagyok muszlim, hanem egy toleráns keresztény.)

2011. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 A kérdező kommentje:
Fölösleges volt ilyen hosszú kommentet írnod, ateista vagyok.
2011. jún. 8. 19:50
 53/72 anonim ***** válasza:

"Jót röhögtem ezen, amit belinkeltél"


Akkor már csak meg kéne cáfolni, nehogy "ki nevet a végén legyen"! Látom ezt nem tetted meg? Lehet zavartságodban röhögtél magadon, és nem is tudtad?


"De álljunk csak meg, honnan tudod, hogy az az Isten nem a keresztények istene? Vagy a zsidóké?"


Hú de okos lehetsz! :/ Mondjuk ez a hármunk Istene, csak a keresztények szentháromság tanban eltévelyedtek(nem sértésnek szánom, hanem ez a hitem), a zsidók, meg Mohamedet nem fogadják el??? Hmmm...

---

Milyen dszinnes dologról beszélsz? A muszlimok hisznek az angyalokban, és szellemekben, ami arabul dzsinnek mondanak. Az hogy te primitív vagy és az 1001 éjszaka meséiből tanulod a vallásokat, és abból asszociálsz, ez kit érdekel?

---

"Onnan apukám, hogy Mohamed a keresztény, zsidó, és ógörög kultúrából keverte az iszlámot."


Akkor azt is elmondta, hogy ez hogy történt? Neeem...? Miért? Lehet csak bolondozik veled.

Tehát kéne egy kis bizonyíték!

---

"Akkor még egy kicsit pedáloznia kell az iszlámnak, hogy olyan népszerű legyen, mint a szcientológia. A hitgyüli pedig egyelőre utolérhetetlen számukra"


A muszlimok kb 2 milliárdan vannak a földön, és a világ legjobban terjedő vallása! :)

2011. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
Az Iszlám köszöni az ateizmusnak, hogy könnyebben, gyorsabban, és hatékonyabban terjedhet!
2011. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 Pro Patria ***** válasza:
"Fölösleges volt ilyen hosszú kommentet írnod, ateista vagyok." - Akkor különösen beillesz a mélykeresztény jobbikba...
2011. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 Sz1u ***** válasza:

Kérdező!


Rövid leszek: mert az!!!


...és én egy buta proli vagyok.... Remélem kielégítő volt a válaszom!

2011. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 A kérdező kommentje:
Tudod mit? Hagyjuk ezt a vallás dolgot. Egy vak nem fog sosem látni. Az az igaz isten és kész. Totál nem érdekel. Inkább szánlak téged. Józan ésszel hogy legyen GONOSZ SZELLEMEKBEN avagy DZSINekben hinni? meg angyalokban? Téged nem lehet semmiről meggyőzni, mert onnan indulsz ki, hogy Isten van... hát persze. Én hiába indulok ki abból h van egy ferrarim, erre építem majd a jövőm amikor nincs ferrarim valójában. mert nem látja senki nem érzékeli senki a ferrarimat. Aki pedig ezt kimodja, hogy akkor nincs is ferrarim azt meg iszlámgyűlölőnek meg tudatlannak ítélem. Nézz utána a repülő spagettiszörny vallásának.
2011. jún. 8. 22:28
 58/72 anonim ***** válasza:

Látod, hogy nem értetted az istenérvet sem?!

Az Isten nem anyagi, hogy láthasd, mint egy autót! Az anyagi világ felépítéséből, pedig tudjuk, hogy van egy attól teljesen eltérő teremtője.

De mondom, mint muszlim: Nem kell megtérned az Iszlámba, csak legalább, annyit érts meg hogy vannak, akik szeretnének megtérni, és egyáltalán nem emberi, hogy őket gyűlölöd, elzavarnád.


Kérdezz meg magad, hogy ha pl háború lenne, és egy radikális párt kerülne hatalomra, akik kivégeznék a megtért muszlimokat, akkor téged zavarna ez?

Már is tudod, hogy ki vagy. :(

2011. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 A kérdező kommentje:
A muszlim viselkedéskultúra nem európai ezért itt nincs helye. egyébként igen zavarna. Mit szólnál hozzá, ha mondjuk 1 millió keresztény úg döntene,hohy kimegy egy arab országba és felrúgva az ottani normákat az ő saját dolgaik szerint élnének. Mondjuk a nők tangában járnának. Mit gondolnál errőL? helyénvaló volna?
2011. jún. 9. 00:01
 60/72 anonim ***** válasza:

00:01


Mi mikor is fogunk karácsonyfát állítani Mekkában? :)

2011. jún. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!