Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz mit akar az új...

A fidesz mit akar az új táppénzes törvénnyel? Komolyan bár befenyítik az orvost és a dolgozó betegeket is hogy nehogy elmerjen menni táppénzre mert baja lesz belőle?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 11:02
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Én nem félek mert életembe 1x voltam táppénzen eddig (le is kopogom) de aki most menne el táppénzre majd nem fog tudni mert az orvos nem ad táppénzes papirt mert fél hogy megbüntetik.Ez megint olyan rendelet lesz hogy dolgozzál paraszt az sem baj ha megdöglesz
2011. jún. 14. 11:19
 12/27 anonim ***** válasza:

11:19


"1. Ez nem Németország."


Éppen ezért változtatni kell, hogy olyan legyen.


Tudom, ti bolsik jobban szeretitek a balkáni posványt a nyugati berendezkedésnél, de van, aki szeretne továbblépni.

2011. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Ha ennyire oda vagy Németországért miért nem mész ki??Nincs olyan messze.


Amúgy meg remélem ha beteg leszel egyszer és nem kapsz táppénzt akkor is ezt mond

2011. jún. 14. 11:29
 14/27 anonim ***** válasza:

Nem úgy ismerem az orvostársadalmat mint aki remegve nem írnak ki senkit.

Minden szakmában van ellenőrzés és mégis dolgozik mindenki. A fél családom orvos és nem félnek a büntetéstől.

2011. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

tanultam és éltem kint kb 15 évet.és tizet az USA-ban

hidd el,hogy kiirnak ha beteg vagy

2011. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
51%

11:29


"Ha ennyire oda vagy Németországért miért nem mész ki?"


Nem vagyok baloldali, ennek megfelelően nem töltöm a napjaimat azzal, hogy fórumokat írok tele az "én kivándorlok ebből a szörnyű országból" szöveggel.


Szerintem Magyarország felhozható a nyugati szintre, ennek az egyik feltétele pedig az, hogy megszabaduljunk a baloldal által hátrahagyott mocsoktól, pl. a korrupciótól.

2011. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%

Beszélsz baromságokat.

A beteg, azt továbbra is ki fogják írni. Aki meg nem beteg, azt igenis ne írják ki! Miért tartsak el olyanokat, akik nem betegek, csak munkaundoruk van, ha én is képes vagyok bejárni dolgozni?

Tévedsz! A táppénz nem annak "jár", aki fizeti a tb-t, hanem annak, aki fizeti a tb-t ÉS beteg. Ha nem beteg, menjen szabadságra. Ennyi.

2011. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

>> Nem az orvos azért orvos, hogy megállapítsa, hogy beteg vagy vagy nem. Ezért tanult, ezért kapja a pénzt a TB-től.


Elméletileg így kellene lennie. A gyakorlat viszont azt mutatja, hogy az orvosok nagy része közönséges tolvaj és csaló. Ha nem vetted volna észre, éppen Téged és engem, azaz nem az államot, hanem az embereket, a társadalmat csapják be. Majd lesz szakmai bizottság, akik szakmai szempontból kiszűrik ezeket a banditákat. Elég lesz tízet-húszat a sittre vágni, a többinek majd megjön az esze. Ideje volt.

2011. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

>> s ha lefotóznak, hogy pl sétálgatsz,akkor jön a felelősségrevonás. Mi ebben a gond?


Az a gond, hogy csak az egyiket, a cinkost büntetik, a csaló "beteget". A főbűnöst, az orvost pedig nem !!

2011. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
kedves előző éppen azért megy a balhé, hogy megbüntetik az orvost.
2011. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!