Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz mit akar az új...

A fidesz mit akar az új táppénzes törvénnyel? Komolyan bár befenyítik az orvost és a dolgozó betegeket is hogy nehogy elmerjen menni táppénzre mert baja lesz belőle?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 11:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Most akkor az a baj, ha megbüntetik az orvost, vagy az ha nem? Döntsétek már el éppen mi miatt sírtok
2011. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes! Büntesék meg a lógósókat! Aki meg tényleg beteg úgyis tápénzre veszi az orvos. Nem akarok neveket irni de az én háziorvosomnál is az volt a szokás hogy, 5-ezer - 2-hét tápénz! Hál istenek bűntesék meg a csalókat!!!
2011. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:47


Azért ha fizetem a TB-t egyszer egy évben had használjam ki a táppénzt ha már fizetem és valamilyen okból elkel mennem táppénzre mondjuk egy kisebb betegséggel.És hamár miután megszűnt a melóhelyed és nem látnak el akkor igenis addig kell kivenni egy kis pénzt a táppénz kasszából amíg lehet.Mert egyébként csak fizetem a TB-t a semmire.Gondolom te sem szoktál a semmiért fizetni!Vagy talán még is?

2011. jún. 14. 12:22
 24/27 anonim ***** válasza:

"Azért ha fizetem a TB-t egyszer egy évben had használjam ki a táppénzt ha már fizetem és valamilyen okból elkel mennem táppénzre mondjuk egy kisebb betegséggel"


Ha beteg vagy, kiír az orvos.


Ha nem vagy beteg, és kiír, azért büntetés jár.


Ez az európai eljárás. Az eddigi (balkáni) eljárás az volt, hogy megdumcsiztad az orvossal, hogy írjon ki pár napra, mert elfáradtál.


Értem, hogy kényelmesebb volt a balkáni módszer, de nem volt hatékony.


Te persze azt állítod, hogy a betegeket sem fogják ettől kezdve kiírni. Ez demagógia, hazugság.

2011. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Helyes bőgés !! A Kérdezőt is sittre kéne vágni !!
2011. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ma 14.36 HELYES!!!
2011. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

én nem a semmire fizetek.leszek én még beteg, ne aggódj. és te is.

csak egy sugárkezelés százezer forint. mi lenne,ha akkor azt mondanák,hogy: bocsika, elfogyott amit befizettél,mert elhasználtad táppénzre

2011. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!