Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen elterjedt a mai...

Miért ilyen elterjedt a mai Magyarországon a nácizmus?

Figyelt kérdés

Főleg fiatalokról beszélek... de felnőtt, gimnáziumot végzett emberekre is jellemző. Ami meglepő, tekintve, hogy Hitler tetteiről tanítanak középiskolában.

Miért istenítik ennyien Hitlert és eszméit?


2011. jún. 17. 20:27
1 2 3 4 5 6
 51/56 Ozmium42 ***** válasza:
14%

"09:05

"Meglepődnél ha azt mondanám, hogy a nácik SEMMIVEL SEM ÖLTEK MEG TÖBB nőt gyereket öreget öltek meg mint a zsidó haverjaid a bombázásokkal? "


Persze, mert, hogy ez baromság. "


A tények makacs dolgok! A németeket 60 millió áldozatért kárhoztatják (maximum), a komcsik 110 millióról indulnak (zsidók), és a libsi demokraták (zsidók) szőnyegbombázásait, Hiroshimát és Nagasakit (az igazi holokauszt) még bele sem számoltam! A tények makacs dolgok...

Napjainkban pedig gondolj csak az abortuszra, mennyit végeznek el belőle a világon évente, és kik engedik és propagálják ezt! Persze, biztos nem direkt, de ne feledd, hogy MINDEN a főnök hibája.

2011. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:

"A németeket 60 millió áldozatért kárhoztatják (maximum), a komcsik 110 millióról indulnak (zsidók)"


Akik a kommunizmus "60 millió áldozatáról" beszélnek és még zsidóznak is hozzá, azok az összes, a XX. század második felében éhenhalt kínait is beszámítják a kommunizmus áldozatai közé. Ez két érdekes következménnyel jár: egyrészt kiderül, hogy a kínai kommunisták zsidók voltak (Mao, Zhou Enlai, Lin Biao, Hua Guofeng stb.: mind zsidók!! Lehet, hogy Mao Morgensternről kínaiasított?), másrészt kiderül, hogy az éhenhaltak mindig izmusok áldozatai.


Számolhatunk így, de akkor érdekes adatok jönnek ki, ugyanis kiderül, hogy a kapitalizmus áldozatai közé kell számítani mondjuk az 1770-es és az 1943-as bengáli éhínségek áldozatait (ez 13 millió fő), az 1845-52-es írországi éhínség áldozatait (1 millió fő), vagy akár az 1816-os magyarországi éhínség halottjait.


Már csak az a kérdés, kik voltak az 1315-17-es összeurópai éhínség halottjai. A feudalizmus áldozatai?

2011. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

12:58

A holoideológia szerint a náci is "éhenhalasztásos" módszerrel irtották a zsidókat.


Ja hogy ez szerinted bocsánatos bűn?

2011. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 Ozmium42 ***** válasza:

Nem Mao a lényeg, hanem az izmus. Marx és Engels, és Lenin és Sztálin, akik "exportálták a forradalmat". És szerintem is, sok helyen szándékos volt az éhenhalatás. Jobb lett volna, ha maradnak a hátsójukon és nem forradalmárkodnak. De ne is akadjunk fent azon, ki hogy halt meg, beszéljen inkább helyettem a barátnőm, Wiki:


[link]


A lényeg, hogy meghaltak, és a komcsizmus (miért ne? Ha nácizmus létezik, akkor komcsizmus és libsizmus is) ebben aktívan közrejátszott. Nincsenek is mentségeik. Amit én eddig hallottam, azt a "nácik" is ugyanúgy elmondhatnák magukról. Hebegés van, meg habogás.

2011. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:

Ki nem sz@rja le a többi izmust? Egyáltalán nem pártoltam egyiket se. Azt is abszolúte elvakultnak tartom, hogy mindig másokat veszünk elő, ha a mundért kell védeni. Én nem védtem a kommunizmust vagy a vadkapitalizmust, ugyanúgy fájnak mindenfajta éhezés/recesszió/parasztvakítás/ vörös.fehér.kék.sárga.zöld.lila.akármilyen. terror/más antihumán tevékenység áldozatai.

Nagyon eltértünk a tárgyról. Szerintem legalább is igen nagy visszavetés lenne a fejlődésben, ha betiltanák az abortuszt, vagy ha már a másik oldallal illik példálózni, akkor tessék a Ratkó-korszak még ma is érvényes negatív demográfiai hatásaira gondolni.

Részemről megtaláltam a kérdésemre a választ, szóval innentől kezdve tárgytalan...

2011. jún. 26. 23:22
 56/56 Ozmium42 ***** válasza:

Nem a Ratkó korszaknak vannak negatív demográfiai eredményei, hanem annak, ami utána jön, az abortusz újbóli engedélyezésének. Tudniillik mindezidáig a ratkó kölykökből éltünk, de mivel nincs utánpótlás (hova is lett?), több lesz a nyugdíjas, mint a dolgozó. Várd csak ki, milyen csudijó fejlődés következik, az abortusznak hála!


Mellesleg az utolsó írásodat nem vettem magamra, én az elején leírtam, mit gondolok a kérdésről, a többi az már csak korrigáció volt.

2011. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!