Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Maximum 6 ora utazas a kozmunk...

Maximum 6 ora utazas a kozmunkahoz, felette mar adnak szallast. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Teljesen ledobbentett, hogy-jobb esetben-havi 40 ezerert, elvarjak, hogy akar napi 6 orat is utazzon egy kozmunkas. Igy az is lehet, hogy maga az utazas tobb, mint a munka, napi 12 ora osszesen, ehberert. Arra mar nem gondolok, hogy az utazas penzbe is kerul. En kaposvari egyetemista vagyok, 190 km, 3 ora oda, 3 vissza. (koleszban vagyok, csak viszonyitas keppen irom) Egyszeruen nem tudom elkepzelni, hogy ki az az eszetlen b.rom aki ezt kitalalta. Csak engem haborit fel?
2011. jún. 27. 20:24
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
36%
Ne csodálkozz hogy esik a százalékod. Pedig én mindenkinek csak zöld kezet nyomok, nem az én hibám. Azonkívül nagyon is tudom mit jelent ha valaki diplomás, mivel bátyám történetesen biológus, csak tudod ő keresett ember volt mindig is a szakmájában, mivel olyan képességei vannak amik nem sokaknak. Nem csak megszerezni kell egy diplomát, hanem élni is vele. Komolyan mondom veritas, örülök hogy itt vagy, sokkal színesebb lett ez az egész politikai rész, már egészen untam. Egyébként se....nyalás tényleg volt, csak soha nem én voltam aki nyalt, és ez azért nem mindegy. Nem egy erős tőkével rendelkező úriember akart már átcsalni magához, hogy nála én döntöm el, mennyi fizetést akarok. Nem gond nekem az a repülőgép....................
2011. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

"válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:56

Jó válasz!"


Köszönöm. Megpróbáltam tisztázni a dolgokat.


Viszont én vagyok az egyik észlény is, aki a két válaszodat kétféleképp pontozta...:-)

Méghozzá a tartalmuk alapján.


De miért olyan fontos, hogy hogyan pontoznak? Elméletileg hasznosság alapján kellene, gyakorlatilag meg majdnem mindenki az alapján nyomogatja a kezecskéket, hogy egyetért-e a válasszal vagy nem. Azt pedig szerintem nem lehet elvárni, hogy mindenki mindenkivel egyetértsen. Persze működhet úgy is, hogy egy-egy nevet meglátva rutinból pirosat vagy zöldet nyom valaki, de ez ellen sem tehetünk semmit.


Vagy csak a felemásság zavart?


Azért remélem, nem fogsz dühből lepontozni, ha meglátod a nevem valahol...:-)

2011. jún. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

nem igazán értettem, hogy ha a második válaszom "hasznos", akkor az első miért nem az, de mindegy. Kezdem belátni, hogy itt úgysem hasznosság szerint pontoznak.

ja és én nem nevek alapján pontozok, hanem a tartalom alapján.

"Ne csodálkozz hogy esik a százalékod"


Annyira nem, mint a tied :)

Továbbá az, hogy mindent teleszórsz azzal, hogy mekkora vállalkozó vagy, hány embernek adsz munkát stb. már unalmas. Nem csak nekem, úgy vettem észre...

2011. jún. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
39%

"mivel olyan képességei vannak amik nem sokaknak"


Ez kit érdekel?

Mit jössz mindig magaddal és a családoddal?

Bizonyítási kényszered van, vagy mi a fene?

2011. jún. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

"Nem egy erős tőkével rendelkező úriember akart már átcsalni magához, hogy nála én döntöm el, mennyi fizetést akarok. Nem gond nekem az a repülőgép......

"


Szánalmas a megfelelési kényszered.

Szerintem munkanélküli vagy és itt próbálod kiélni magadat :)

2011. jún. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

"Nem csak megszerezni kell egy diplomát, hanem élni is vele. "


Az előző hozzászólásodból nem úgy tűnt, mintha ezt vallanád...

Továbbá ugyanarról beszélünk, akkor mi is a baj?

2011. jún. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Kolopéló, ide is bemásolom szánalmasságod bizonyítékát:

egy minden luxussal felszerelt új Gulfstream G450 luxus-magánrepülő mintegy 7,5 milliárd forintba kerül.

Ennyid biztosan nem lehet, ez még a valódi cápáknak is nagyobb falat


Nincs az a szabadalom, amiből ezt ki tudnád fizetni

nem érdemes hencegni.

2011. jún. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

"Nem egy erős tőkével rendelkező úriember akart már átcsalni magához, hogy nála én döntöm el, mennyi fizetést akarok"


Mint takarító


Tányérmosó vagy a helyi étteremben :)

2011. jún. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

"nem igazán értettem, hogy ha a második válaszom "hasznos", akkor az első miért nem az, de mindegy."

Oké, akkor nem részletezem.


"Kezdem belátni, hogy itt úgysem hasznosság szerint pontoznak."

Pontosan ezt írtam az előbb én is, nézd meg újra nyugodtan. :-)


"ja és én nem nevek alapján pontozok, hanem a tartalom alapján. "


Nem gyanúsítottalak vagy vádoltalak ezzel, pusztán ebbéli reménységemet fejeztem ki.


A hsz-ed további része úgy látom, nem nekem szólt, csak nem jó helyen nyomtál entert.


Üdv.

2011. jún. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

"pusztán ebbéli reménységemet fejeztem ki."


teljesen fölösleges volt, de nem tudhattad :)


ja és tényleg nem neked szólt a többi, hanem kolopélónak!

2011. jún. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!