Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Maximum 6 ora utazas a kozmunk...

Maximum 6 ora utazas a kozmunkahoz, felette mar adnak szallast. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Teljesen ledobbentett, hogy-jobb esetben-havi 40 ezerert, elvarjak, hogy akar napi 6 orat is utazzon egy kozmunkas. Igy az is lehet, hogy maga az utazas tobb, mint a munka, napi 12 ora osszesen, ehberert. Arra mar nem gondolok, hogy az utazas penzbe is kerul. En kaposvari egyetemista vagyok, 190 km, 3 ora oda, 3 vissza. (koleszban vagyok, csak viszonyitas keppen irom) Egyszeruen nem tudom elkepzelni, hogy ki az az eszetlen b.rom aki ezt kitalalta. Csak engem haborit fel?
2011. jún. 27. 20:24
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Ok.


De nem válaszoltál arra, miért érdekel annyira a pontozás. Számít?


És a másik dolog, ami már felmerült bennem, úgyhogy most megkérdezem tőled: Van értelme ennek, hogy - jellemzően ebben a kategóriában, de máshol is - állandó anyázás folyik? Nem kulturált beszélgetés, hanem gyakori pocskondiázás. Lehet, hogy át kellene nevezni...:-)


Ugyanazokat a kérdéseket felteszik százszor (persze van néhány kivétel), holott csak rá kellene keresni a hasonlókra. De mivel új kérdésként bekerül, jönnek a válaszok - többnyire ugyanazoktól a válaszadóktól, szinte változatlan tartalommal. Nekem nagyon úgy tűnik, sokan csak ezt élvezik, hogy újra és újra elmondhatják ugyanazt a marhaságot, és lehet veszekedni, kötözködni, másokat leszólni. - Merthogy jobb híján ez utóbbitól emelkedik az önbecsülése az adott egyénnek, persze alaptalanul.


Ennél a kérdésnél ez most nagyon bejött: Nem bírjátok egymást, veszekedtek, minden mondatára reagálsz, ezzel töltöd az idődet, és gondolom, közben még mérges is vagy...:-)


És még egy: Nem olyan régen olvasgatom az oldalt, de csak azt erősítette meg bennem, amit eddig a "valós" világban is tapasztaltam: Ezek a viták nem vezetnek sehova. Mindenki hajtogatja a magáét, előítéletes másokkal szemben, pláne nem hajlandó más véleményt elfogadni... És nincsenek megoldások, konszenzusok. Mint először is írtam, egyének vannak, persze bizonyos szempontok alapján csoportokba sorolhatók, de nagyon kicsi az esély arra még így is, hogy a többség egyetértsen. Bármiben. Vagy ez a "ius murmurandi" modern változata?

Persze tisztelet a kivételnek bármelyik megállapításommal összefüggésben.

2011. jún. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
23%
Egy bunkó vagy, veritas, ennyi. De tudod mit? Ha van hozzá bátorságod, találkozzunk, és megmutatom a birodalmamat, és onnantól kezdve nem lesz mit kétségbe vonnod. Én állok elébe. A magán repülőmet is megnézheted, amit tényleg nem én vettem, hanem kaptam ajándékba a 45. születésnapomra a milliárdos üzlettársamtól. Nem állt szándékomban senkinek kézzel foghatóan bizonyítani semmit, de veled megtenném, hogy végre szemet lehunyva sarkon fordulj, és megegyen a sárga irigység még jobban. Késő este ide nézek újra.
2011. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Vagyon mellé nem osztanak intelligenciát.
2011. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

"Van értelme ennek, hogy - jellemzően ebben a kategóriában, de máshol is - állandó anyázás folyik? "



van, mivel a való életben is ez folyik.

Nem mondom, hogy jó, de tükrözi a valóságot

2011. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"és gondolom, közben még mérges is vagy...:-) "


Tekintve, hogy te is itt írogatsz és reagálsz, megmagyarázod, hogy mit miért csinálok, így ez rád is érvényes.


Ja és nem vagyok mérges, inkább szórakozom :)

2011. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

"Ha van hozzá bátorságod, találkozzunk, és megmutatom a birodalmamat, "


nekem is van konyhám :)

2011. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
46%

"A magán repülőmet is megnézheted, amit tényleg nem én vettem, hanem kaptam ajándékba a 45. születésnapomra a milliárdos üzlettársamtól."


akinek magánrepülőgépe van, az nem reklámozza és nem írogat a gyakorikérdésekre.

2011. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

"hogy végre szemet lehunyva sarkon fordulj, és megegyen a sárga irigység még jobban. "


Nincs mit irigyelnem tőled


Mindig bizonygatsz valamit, holott semmi szükség rá.


Még, hogy nem vagy felvágós...

2011. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

"van, mivel a való életben is ez folyik."

- Ettől még szerintem nem nyer értelmet.:-)


"Nem mondom, hogy jó, de tükrözi a valóságot"

- Ez igaz, említettem én is a nem virtuális helyszínt.


"Tekintve, hogy te is itt írogatsz és reagálsz, megmagyarázod, hogy mit miért csinálok, így ez rád is érvényes."

- Bocsi, ez rám egyáltalán nem érvényes. Attól, hogy írok, reagálok? Ez nem mérgesség, szerintem egyetlen válaszomban sem volt felfedezhető ennek még a nyoma sem. Inkább szomorúság, sajnálat, értetlenkedés, de ez világos az előző hsz-emből szerintem.


"Ja és nem vagyok mérges, inkább szórakozom :)"

Hát, ha nincs jobb szórakozásod, akkor további jó vitatkozást!

2011. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!