Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a fásultság, érdektelenség...

Ez a fásultság, érdektelenség nem zavar senkit?

Figyelt kérdés

Ahogy én láttam: már a Gyurcsány-korszak végefelé is volt ilyen leszarom-nemérdekel közhangulat. Aztán a Bajnai-korszakban (főleg EP választásoknál) még volt valami érdeklődés, de azóta nagyrészt semmi.

Egy példa:

[link]

Ha ilyet, teszem azt a Jobbik* csinált volna, már mindenki az ágy alatt rettegne, vagy antináci transzparensekkel csápolna a Parlament előtt.

Annyira nem mobilisak a magyarok, hogy mindenki eltűnjön az országból. Akik itt maradnak, azok nem aggódnak, hogy mi lesz...?


* nem, nem vagyok jobbikos, mielőtt még erről szólna a válaszok 90%-a


2011. júl. 6. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mutatsz valami alternatívát, ígérem, követlek.
2011. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a reklám helye:

[link]

2011. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Az Echelon rendszerekkel tompítják az embereket, ezért nincs lázadás...
2011. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a médiát nézzük, majd csak akkor nem lesznek fásultak, hogy kinyissák a szájukat, ha vége lesz, és mindent tudnak már. Addig minek nyírják ki magukat előre.
2011. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

ma 13:40


loool :D ők aztán mindennek az alja

2011. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát, ameddig csak ezek közül lehet választani, ne csodálkozz...

ma 3 típus van


1. apolitikusok (belefáradtak, vagy csak szimplán nem érdekli őket a politika)

2. párthívők

3. Echelon és egyéb barom összeesküvés elmélet hívők!


Itt tartunk jelenleg...

2011. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt csak Molnár ef Árpád veszi komolyan! Az egyik válaszoló biztosan ironikusan parodizálta árpit.
2011. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ellenzéki pártok nem aktivizálják magukat, valószínű mindenkinek meg van az oka. Anno az ellenzéknek nagy volt az étvágya és mozgósitótt mindent és mindenkit, mert a választásra biztosra akart menni. Az mszp pedig mindent elkövetettt, hogy a 8 évi munkája alapján kiútálják még a parlamentből is. Most ezt teszi a fidesz is csak ott van a probléma, hogy a melósok hozzákezdtek a "kocsmai" politizáláshoz ,mert ott legalább egymást meghallgatják és ha győznek a következő választásnál és továbbra is ilyen törvényeket alkotnak az Isten óvja őket ! Tehát nem igaz, hogy mindenki hallgat, hiszen egy kézfogás után megy a panaszkodás- egyenlőre !
2011. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem azt csak Molnár ef Árpád veszi komolyan!"


Az Echelonosat igen, de van egy csomó másik, pl. nemzetközi zsidó-összeesküvés, megújuló energiaforrások elnyomása... Apám szerint meg a kommunizmusban nem vettek fel hitelt, csak a gonosz zsidók találták ki.

2011. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!