Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet még 43% támogatotts...

Hogy lehet még 43% támogatottsága a Fidesznek, ha itt is és a széles ismeretségemben is szidja, ócsárolja őket, meg mindenki persze tagadja, hogy rájuk szavazott. Ki hazudik most, a közvéleménykutatók, vagy az emberek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 18:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

"Amikor Gyurcsány választást nyert, akkor az emberek még okosabbak voltak, vagy hogy van ez?"


Nem. Az emberek nagy része mindig idióta volt és az is marad.

2011. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
36%
Veled az élen.
2011. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

"Veled az élen."


Valahogy bennem ugyan ez a vélemény alakult ki rólad.

2011. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
46%
Ha csak a negyedére képes lettél volna az eddigi életedben amit én létrehoztam most örülhetnél. Jobb lenne ha valami mást is tudnál reagálni a sértegetéseiden kívül. Ez nem túl meggyőző. Ha akarod, küldhetek egy linket neked is a gyáramról és amit én megalkottam. Kicsit elegem kezd már abból lenni hogy huszonéves taknyosok próbálnak kiosztani.
2011. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Nem kell ide járni, nem kötelező ezen a fórumon jelen lenni, azt meg keresztbe leszarom, hogy mit értél el, és mit nem.
2011. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
46%
Neked viszont nem kell minősítened senkit aki Fidesz szavazó. Főként nem sértegetned. Legalább ennyi tisztelet legyen benned. Bár a mai fiatalokban csak a pia meg a drog van benne, meg a mások iránti gyűlölet, agresszió, a tisztelet és a munka az nem.
2011. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
37%

Tisztelem azt, aki megérdemli.

A kor nem érdem, hanem állapot.

Attól, hogy valaki nyit egy gyárat nem lesz különb, viszont esetedben öntelt igen. Ez sem tiszteletreméltó tulajdonság.


A mai fiatalokat pedig a mai öregek nevelték, szóval a fiatalság minősítése előtt magatokat vizsgáljátok.


"Fiatalságunk [...] rosszul nevelt, fittyet hány a tekintélyre és semmiféle tiszteletet nem tanúsít az idősek iránt. Manapság fiaink [...] nem állnak fel, amikor a helyiségbe belép egy idős ember, feleselnek a szüleikkel és fecsegnek ahelyett, hogy dolgoznának. Egyszerűen kiállhatatlanok." -Szókratész (i. e. 5. szd.)


"Nem táplálok többé semmiféle reményt országunk jövőjét illetően, ha holnap a mai fiatalság kerül hatalomra, mert ez a fiatalság kibírhatatlan, nem ismer mértéket, egyszerűen rettenetes."-Hésziodosz (i. e. 7. szd.)


Ennyit a "mai" fiatalokról.


Megjegyzem az öreg Fidesz szavazó, szóval a fideszesek szidásával őt is szidom. Meg is érdemli, ahogy a Fidesz szavazók zöme.

2011. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
46%
Lehet hogy különb nem vagyok (szerinted), de 180 embernek biztos megélhetést biztosítani már igen csak tiszteletreméltó dolog, nem gondolod? Meg két szabadalmat megcsinálni az is jelent azért valamit, nem? És ne aggódj, az én négy gyerkőcöm tényleg olyan lesz ahogyan én nevelem őket. Nem olyanok mint ma a legtöbb. Mert velük tényleg van foglalkozva, szeretve vannak, és a jövőjük is biztosított. És ne félj, azt is tudni fogják mi a tisztelet, persze csak azok iránt akik ezt meg is érdemlik majd.
2011. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy meg az hogy az "öreg" rosszul nevelt, nem a Fidesz hibája. A Fidesz csak azoknak nem jó, akik amúgy sem képesek sokra. De nekik semmilyen kormány nem volna jó, mert saját maguk nem képesek többre.
2011. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy különb nem vagyok (szerinted), de 180 embernek biztos megélhetést biztosítani már igen csak tiszteletreméltó dolog, nem gondolod? Meg két szabadalmat megcsinálni az is jelent azért valamit, nem?"


Az volna, ha nem vágnál fel vele lépten-nyomon. Ez már nem az. És mint mondtam, attól, hogy egy bunkó ember elért dolgokat az életben, még nem lesz kevésbé bunkó, és ahogy sok kérdésnél a Fideszt kritizálókkal beszélsz, nekem úgy tűnik, hogy az vagy. Ez nem volna hiba, ha valami egyéni humor is társulna hozzá, hogy legalább szórakoztasson, de nem.


"És ne aggódj, az én négy gyerkőcöm tényleg olyan lesz ahogyan én nevelem őket. Nem olyanok mint ma a legtöbb. Mert velük tényleg van foglalkozva, szeretve vannak, és a jövőjük is biztosított. És ne félj, azt is tudni fogják mi a tisztelet, persze csak azok iránt akik ezt meg is érdemlik majd."


Ez rendben is van, csak nehogy elkényeztesd őket.


Az pedig, hogy a Fideszt, vagy a mindenkori kormányt csak az kritizálja, aki a maga erejéből nem lesz senki, az tévedés.


Bár való igaz, hogy nem mindenkinek van tehetsége vagy módja rá, hogy egy átlagos családból feltörjön, de attól még annak is élni kell. Ilyen emberek dolgoznak a gyáradban, akik nélkül te is éhen vesznél a családoddal együtt.


Sosem mondtam, hogy nem nagy teljesítmény amit elértél, azt sem, hogy nem érdemelted meg, de az a hangnem, amit erre hivatkozva megengedsz magadnak...

2011. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!