Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet még 43% támogatotts...

Hogy lehet még 43% támogatottsága a Fidesznek, ha itt is és a széles ismeretségemben is szidja, ócsárolja őket, meg mindenki persze tagadja, hogy rájuk szavazott. Ki hazudik most, a közvéleménykutatók, vagy az emberek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 18:28
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
63%
Tudod, az elején még nem voltam ilyen. Csak amikor a sok jobbikos és Fidesz ellenes ember belelendült, én is átestem a ló túloldalára. Ők kezdték a sok mocskolódást, én csak belementem végül. Azért jó lenne ha nem neveznél bunkónak, akik a való életben is ismernek nem így vélekednek rólam. Bár az igaz hogy nem is tartoznak a baráti körömbe az ilyen emberek. Arra a felvetésedre hogy a dolgozóim nélkül éhen halnék ez igen erős túlzás. Egyrészt mert maga a gyáram értéke is annyi, hogy ha eladnám a társamnak már nem kellene dolgoznom se többet, másrészt most is van már annyi megtakarításom és befektetéseim hogy el se kellene adnom akkor sem következne ez be, harmadrészt meg dolgozókat bármikor tudnék találni, sejtheted hányan próbálnak jó szakemberek jönni hozzám dolgozni, de most jelenleg elég ez a létszám. Ráadásul olyan fizetést kapnak hogy..............................De nem írom le újra. Úgyhogy ebben nagyot tévedtél, ők függnek tőlem. És ezt tudják is mindannyian, a munkamorállal és a hozzáállással nincs is gond. Tényleg nincs gond velem emberileg a való életben, rengeteget adakozom minden évben alapítványoknak is, de ez a gy.k. valahogy nem arról szól hogy legyünk aranyosak egymással. Itt olyan emberek vannak akik nem értenek egymással szót és anonim révén bátran bele is kötnek másokba. Ezért vettem fel én is egy ilyen stílust, holott valójában nem vagyok ilyen.
2011. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
34%
Helmet, küldtem neked egy privit tegnap.
2011. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!