Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen tegyük fel kérdés?...

Teljesen tegyük fel kérdés? Sem én, sem ismeretségemben nincs ilyen, és remélem nálatok sem volt ilyen. Egyszerűen eszembe jutott, és kíváncsi vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval, tegyük fel, van egy nő akinek ikrekkel terhes, és valamilyen módon az egyik baba meghal a pocakban.

Olyankor mit tudnak tenni?

Mert a halott magzatot el kell távolítani, de ott egy egészséges élő tesó. Ha még nincs ott az ideje, hogy megszülessen az élő, mondjuk 20hetes, akkor mi történik?

Császárral kiszedik a halott babát, az anyát pedig az ágyhoz kötik még sok sok hétre, vagy a másik babát is elveszíti?


2010. máj. 5. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Nézed a Született feleségeket? :-)

Nézzed szorgalmasan az elkövetkezendő hetekben!

(nem mondtam semmit...) :-)

2010. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi az a Született feleségek? Nincs Tv:D
2010. máj. 5. 08:46
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell kivenni, mert általában felszívódik, ha korai stádiumban hal el a baba. Ha később, akkor viszont az anya és az élő magzat miatt császárral mindkét babát kiveszik.
2010. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy elveszti a másik babát is
2010. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
najó, nem szóltam, előző jobban tudta
2010. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A Született feleségek egy brutál jó amerikai filmsorozat a TV2-n, tele humorral. Hetente 1-szer, késő este játszák. :-) Én sem vagyok TV-függő, de ezt nem hagynám ki. :-)
2010. máj. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
A barátnőmnek pár hónapja sorvadt el fokozatosan a második baba a méhben, de nem veszik ki, majd csak születéskor, nem kockáztatják a másik baba életét!
2010. máj. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az azért dúrva, hogy egy halott magzat is ott "úszkál" az egészséges mellett. Mondjuk érthető, hogy nem akarják megölni a másik kicsit.

Nagyon sajnálom a barátnődet, részvétem neki.

2010. máj. 5. 10:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömnél volt ilyen eset. Ott a korai stádiumban elhalt az egyik magzat, azt hitték, hogy teljesen felszívódott.

Aztán megszületett a másik baba és pár hónapos volt, mikor az anyajegyeit vizsgálták, akkor vették észre, hogy az egyik anyajegy a karján az igazából a testvére.

Leoperálták róla, és eltették emlékbe.

Kicsit morbid, de az igazság néha abszurd...

2010. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hala Istennek nem a 20. heten tortent, hanem korabban, de a masodik terhesseg egypeteju ikerterhessegnek indult, az egyik baba meg nagyon koran, az elso trimeszterben elhalt.

Nem is tudtunk rola, mert 14 hetesen volt az elso uh-m (kulfoldon eltunk, ott ez az eljaras).

Csak szuleskor derult ki, nagyon furcsa volt a mehlepenyem, a fiam sulya sem volt hatalmas a hosszahoz kepest, vekonyka volt nagyon. Addig boncolgattak a lepenyt, amig kiderult, hogy kozos mehlepennyel lett volna meg egy babank, de elhalt, felszivodott es tulajdonkeppen az o maradvanyai kepeztek benovest a lepenyen, emiatt rongalodott valamennyire.

Egyebkent a terhesseg alatt semmi gond nem volt, sem verzes, sem rosszullet, sokat kemenyedtem, de az nem emiatt volt. Szoval tenyleg nem is sejtettunk semmit, pedig a vegen mar magyar doki is uh-zott, 4d-n ketszer is voltunk.

2010. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!