Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nekünk az miért jó és miért...

Nekünk az miért jó és miért rossz, hogy Kína felvásárolta az államadóssgainkat?

Figyelt kérdés
Én jobban örülök,hogy Kína vásárolta fel,mint Izrael.Kínának tudunk exportálni mindenféle mezőgazdasági cikket,Izrael meg szerintem csak ellehetetlenített volna minket...
2011. júl. 18. 10:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
akkor szerintem csak bíznak benünnk!:D
2011. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
32%
12:14 - megnyugtatlak kérdező, a kommunisták nagy része ZSIDÓ volt. Mellesleg mi a nagy fene miatt vágysz a kommunizmusra? 18 éves vagy? Attól hogy Kína idejön, még nem lesz újra 1 forint 50 fillér a kenyér.
2011. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kína nagyon jó barátunk, csak tudod valamit valamiért...

Valamikor Kína felajánlotta az államadósságunk csökkentésére szolgáló pénzt de amikor ő volt a kormányfő, elutasította. Ha jól tudom akkor Orbán bá volt. Erre Kína mit lép? Kellett neki a reptér. Államadósság csökkentéséért cserébe a repteret kapták volna kézbe szerintem. Erre Kína mit is lép? Olcsóbban megveszi a repteret, privatizációnak minősül, FIDESZ azaz bocsánat a ZSIDESZ eladja a repteret. Mire jó ez nekünk? Orbán bá és elvtársai elteszi magának a pénzt. Ismét egy kommunizmus és szocializmus. Ismét egy lehúzás.

Viszont, ha Orbán bá kedves és aranyos és olyan igazi nacionalista mint ahogy az az EU parlamentben is teszi akkor az államadósság lefaragására fordítja a pénz..

De Orbán bácsiba sajnos nem tudok hinni és nem vagyok hajlandó egy kormányba sem hinni, amíg Izraelnek és a zsidóságnak mindenbe nagy beleszólása van...

2011. júl. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Utolsó!

"Valamikor Kína felajánlotta az államadóságunk csökkentéséhez szükséges pénzt"


Nem kötekedésből, hanem tájékozódásból kérdem, hogy mikor?

2011. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Uram, atyám! Egyesek annyira nem értenek hozzá, de annyira tudják hogy mit kéne tenni. Kína a világ egyik legjobban fejlődő országa, örüljetek neki hogy egyáltalán üzletelnek velünk. Kommunizmus??? Dolgozzál inkább és örülj annak ami van, ne a politikától várd a megoldást...
2011. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Azért hogy nyitva tudjon maradni a józsefvárosi piac!

Izrael..pff hadjuk.

2011. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!