Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt a kérdést csak akkor...

Ezt a kérdést csak akkor olvassa el, ha tavaly áprilisban ön a Fidesz-re szavazott!?

Figyelt kérdés

T.Laura munkanélküli

" Én azért szavaztam a Fideszre, mert az ígért egymillió munkahelyből egyet szerettem volna. "


Mondjuk ki: Az elmúlt egy évben közel százezer munkahely szűnt meg.

Mondjuk ki: Az egykulcsos adóval csak a gazdagok jártak jól.

Mondjuk ki: Az Orbán-csomag miatt megint a tisztességes emberek jártak rosszul.


Sz. Sándorné, nyugdíjas

" Én azért szavaztam a Fideszre, mert Orbán Viktor megígérte, hogy két hét alatt rendet tesz. "


Mondjuk ki: Az erőszakos bűncselekmények száma 30%-kal nőtt.

Mondjuk ki: A kormány tovább szűkítette az emberek jogát arra, hogy saját magukat megvédjék a bűnözőkkel szemben.

Mondjuk ki: Az a belügyminiszter, aki nem a bűnözőket üldözi nem normális.


Gy. István közalkalmazott

" Én azért szavaztam a Fideszre mert elszámoltatást akartam. "


Mondjuk ki: A Fidesz nem számoltatta el Gyurcsány Ferencet és társait.

Mondjuk ki: A Fidesz megakadályozta a kommunista vezetők több százezres luxusnyugdíjának csökkentését.

Mondjuk ki: A mentelmi jog eltörléséről szóló jobbikos javaslatot a Fidesz szintén lesöpörte az asztalról.


Mit tehettek? - kérdezik egyre többen.


Első lépés: nem hagyja, hogy továbbra is becsapják, Az MSZP, amely nyolc év alatt tönkretette az országot, most a szétszakadás szélén áll. Hiteltelen, nincs jövője. A Fidesznek, a gazdagok kormányának egyetlen erős, ellenfele maradt: ez a Jobbik Magyarországért Mozgalom.


2011. aug. 7. 12:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
47%
utoljára a kommunizmusban használták azt a bizonyos kriminológiai fogalmat, és ne tagadjuk már, hogy nem rasszista indítékból hozták fel újra...
2011. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi de ha 10 bűnelkövetőből 9 cigány akkor azt te hogy hívod?
2011. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!