Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt a kérdést csak akkor...

Ezt a kérdést csak akkor olvassa el, ha tavaly áprilisban ön a Fidesz-re szavazott!?

Figyelt kérdés

T.Laura munkanélküli

" Én azért szavaztam a Fideszre, mert az ígért egymillió munkahelyből egyet szerettem volna. "


Mondjuk ki: Az elmúlt egy évben közel százezer munkahely szűnt meg.

Mondjuk ki: Az egykulcsos adóval csak a gazdagok jártak jól.

Mondjuk ki: Az Orbán-csomag miatt megint a tisztességes emberek jártak rosszul.


Sz. Sándorné, nyugdíjas

" Én azért szavaztam a Fideszre, mert Orbán Viktor megígérte, hogy két hét alatt rendet tesz. "


Mondjuk ki: Az erőszakos bűncselekmények száma 30%-kal nőtt.

Mondjuk ki: A kormány tovább szűkítette az emberek jogát arra, hogy saját magukat megvédjék a bűnözőkkel szemben.

Mondjuk ki: Az a belügyminiszter, aki nem a bűnözőket üldözi nem normális.


Gy. István közalkalmazott

" Én azért szavaztam a Fideszre mert elszámoltatást akartam. "


Mondjuk ki: A Fidesz nem számoltatta el Gyurcsány Ferencet és társait.

Mondjuk ki: A Fidesz megakadályozta a kommunista vezetők több százezres luxusnyugdíjának csökkentését.

Mondjuk ki: A mentelmi jog eltörléséről szóló jobbikos javaslatot a Fidesz szintén lesöpörte az asztalról.


Mit tehettek? - kérdezik egyre többen.


Első lépés: nem hagyja, hogy továbbra is becsapják, Az MSZP, amely nyolc év alatt tönkretette az országot, most a szétszakadás szélén áll. Hiteltelen, nincs jövője. A Fidesznek, a gazdagok kormányának egyetlen erős, ellenfele maradt: ez a Jobbik Magyarországért Mozgalom.


2011. aug. 7. 12:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%

T. Laura nem vette figyelembe, hogy nem egy év alatt ígérték.

Sz. Sándorné szenilis vén hülye, aki már nem érti a költői eszközöket.

Gy. István nem tudja, hogy a Fidesznek erre még van 3 éve.


Ami azt illeti, pontosan ezt ígérte a Fidesz, kár hogy Orbán mániája az egykulcsos adóról nem hozza a reményeket, majd talán 3 év múlva. Egyébként inkább az LMP, mint a Jobbik. Nekem nem kell egy olyan párt, akinél ha beüt a gixer, rögtön külföldi zsidó nagytőke romboló erejére fogná.

2011. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy valóban lát-e rá reális esélyt, hogy 3 éven belül mindez megvalósuljon?! Mert tologathatjuk odébb a problémát ezzel a dumával, hogy még van rá idejük, de kérdem én, hogy akik ezzel jönnek, ezt komolyan el is hiszik?

Bocs az off-ért...

2011. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
3 éven belül természetesen nem, a Fidesz hosszabb távra tervezte a programját, és valljuk be elég reális esély van rá, hogy megnyerik a választásokat 2014ben.
2011. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Majd 2014-ben a választás előtt létrehoznak vagy 200.000 munkahelyet és megint bedőlnek nekik az emberek, hogy ilyen jó élet várható mint az elmúlt 3 hónapban :) napersze..
2011. aug. 7. 12:32
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem szavaztam (és nem is fogok) soha a Fideszre. A Jobbikra pedig még véletlenül sem. Ennyit a mai napra szentelt jobbikos propagandádról.
2011. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

Vagy a Jobbik aki nyomná a demagóg rizsáját a kizsákmányoló nagytőkéről és a terrorcigányizmusról és ez az élet várható amit 12 éve szajkózunk.


(Különben mi ez a lepontozósdi? Ha nincs igazi reakció jó lesz a lepontozás is nyomorultjának?!)

2011. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon szép pártpropagandát sikerült összeállítani, de a választásokig még van egy kis idő. A kampány még nem indult el.
2011. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
a jobbik ugyanaz mint a fidesz csak felturbósítva.
2011. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%

Megjelent: 2011.07.28. 09:09 | Frissítve: 2011.07.28. 10:06


Az állástalanok száma a második negyedévben 461 ezerre csökkent, ami az első negyedévinél 29 ezerrel kevesebb.


A munkanélküliségi ráta 10,8 százalékra csökkent 2011 második negyedévében az első negyedévi 11,6 százalékról és az egy évvel korábbi 11,1 százalékról - közölte a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) csütörtökön.

4 x 29.000 x 10 év = 1.116.000 azaz egymillió-száztizenhatezer újabb álláshely tíz év alatt, ha a mai ütemben folytatódik.

Ami érdekes az előző kormányok alatt minden környező országban csökkent a munkanélküliség, nálunk pedig nőtt, most pedig pont fordítva van, mindenhol elbocsátások leépítések a környező országokban, nálunk pedig nő a foglalkoztatás.

Majdcsak jut T. Laurának is.

[link]

Az egykulcsos adóval azok jártak jól, akiket az MSZP-SZDSZ kormány által eltűrt banki szabadrablás a svájci frank hitelek miatt a tönk szélére sodródtak.


Az Orbán kormány intézkedéseivel azok jártak rosszul, akik nem dolgoznak, munka nélkül élve szociális segélyekből éltek, és az ő eltartásuk miatt kellett agyonadóztatni az egész országot.


Sikerült megakadályozni az önszerveződő militari csoportok ijesztgetéseit, garázdálkodásait az országban. Nagyjából megfékezték a hazánkban az orosz érdekeket képviselő szélsőjobboldalt(Ne legyünk EU tagok, Ne legyünk NATO tagok, ne egy olyan kormány legyen amely észak-dél középeurópai energiafolyosó kiépítését célozza meg etc.).

2011. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

Jó a kérdés, és érdekesek az idézések. Ha az átlag ember tényleg ilyen okok miatt szavazott a Fideszre, sajnos meg lehet állapítani, hogy borzasztó ostoba országban élünk. Ott kezdődik, hogy értelmes ember nem egy apró dolog, egy abszurd ígéret miatt szavaz a pártra (hisz lássuk be, a fenti kettő megvalósítása egyértelműen lehetetlenség), a másik pedig, hogy értelmes ember nem hisz ilyenekben, először felméri a másik ember szavainak hihetőségét, és utána eldönti, mellette áll-e vagy ellene van. Csak a buta ember járhatott így, hogy "hát az Orbán Viktor azt mondta, két hét alatt rendet tesz :O", és még eljátssza az illető az áldozatot, akit szépen tőrbe csaltak a szavazáskor. Hát vessen magára, aki hülye, viselje a következményeit. Csak azt sajnálom, hogy olyanok is áldozatul esnek a kormánynak, akik nem hitték el a hamis ígéreteket, most mégis megszenvedik a többi ember ostobaságát.

És igen, kérdező, teljesen igazad van, az egyetlen lehetséges ellenfél a Fidesz számára a Jobbik (ezért is próbálják úgy lejératni, ahogy csaj tudják), reméljük 2014-re már nagyobb teret kapnak és kicsit rendet tesznek az országban (ők bizonyították, hogy képesek rá - pl Gyöngyöspata).

Hozzáteszem, Spanyolországban a magas munkanélküliség és a kirótt terhek miatt már tüntettek a héten. Holott több spanyollal is beszélek, de meglátásom szerint ott sokkal jobb az átlag ember helyzete, mint itt! Egy sima irodai munkából, középfokú végzettséggel ott telik lakásra, egészséges, drága ételekre, évi 2-3 nyaralásra, saját kocsira, kondibérletre, szórakozásra stb. Itthon ugyanez nem teheti meg az átlag ember, egyszerűen nincs rá kerete, valamiről mindig le kell mondani. Csak úgy megjegyeztem, hogy egy okosabb nép ilyenért, ami itt megy, már kimegy az utcára tüntetni. A magyar meg csak tűr és tűr, nyel, mint a torkosborz.

2011. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!