Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szabad kimondani,...

Miért nem szabad kimondani, hogy van cigánybűnözés?

Figyelt kérdés
Ha vki ezt meri mondani rögtön rasszistáznak.Holott tényleg van.
2009. ápr. 10. 11:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
68%
Azt is mondhatnád, hogy barna szemű bűnözés van, hiszen a bűnözők nagy többsége barna szemű, ez tény.
2009. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
74%

Fiatalkori bűnözés? Gyerekkori bűnözés? Minden fiatal és gyerek bűnözik ? Ezek miért elfogadott fogalmak? Ezeket miért használhatják? Guglizzatok ezekre rá, 1000 hivatalos hír van a témában.


Kikérem magamnak az általánosítást! :)))

2009. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
100%

Ezrt nem lehet tudni! Viszont ha van cigányzene, cigánypecsenye, cigány nyelv, cigány lexikon,cigánykártya akkor cigánybűnözés, vagy az romabűnözés?


Viccet féretéve. Valószínűleg van cigánybűnözés, mert ha nem lenne akkor valószínűleg sok ártatlan ember ül hazánk börtönében.


Megnéztem a youtube-os linket, a vajda megmondja a frankót.

2009. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
68%

Addig mondjátok ki ameddig van cigánybűnözés :D


Majd ha mennek a gázkamrába a sok büdös genetikai fostömlő....

2009. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
71%
Mert megsértődnek,különben sem cigányok hanem Kuncze fiúk és KUNCZE LÁNYOK.
2009. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert elég sokan vannak ahhoz, hogy értékes szavazóbázist jelentsenek. Namármost, aki nem szólal fel a cigánybűnözés és hasonló megnyilvánulások ellen, azokra nyilván nem is fognak szavazni se. Márpedig egy ekkora népességű táboron más sokminden múlhat.
2009. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
91%

A szavazóbázis kérdésében egyetértek az előttem szólókkal, azonban nekem lenne mégegy elméletem.

Ma Magyarországon nyilvános népírtás folyik, bár ezt sokan nem hajlandóak észrevenni (egygyermekesektől elveszik a családipótlékot, ellenben a cigányoknak eszetlenül fizetik a segélyt, az abortuszra a válság és mindenféle pénzügyi probléma ellenére újra emelik a támogatást, a cigány szárm. gyilkosokat nem ültetik le vagy csak 1 évre -hogy bosszút ne álljanak rajta-, ha magyart öl...) Tehát úgy tűnik, az a cél, hogy a cigányok szaporodjanak, a magyar ne, a cigány sokasodjon, a magyar fogyjon. Ha ez az elmélet igaznak bizonyul, az sem azért van, mert cigányországot akarnak Magyarország helyett, hanem azért, mert a gyarmatosítóknak ez kedvez. Gondoljatok csak bele, itt van Magyarország a Kárpát-medencében, itt még akkor is rengeteg víz lesz, amikor a Földön már sok más ország helyén sivatag fog állni. Első hallásra lehet, hogy paranoiásnak tűnök/tűnik, de gondoljatok csak bele, milyen gusztustalanságok folynak ebben a világban.


Egyébként engem az dühít fel a legjobban, hogy engem minden kis ártatlan megnyilvánulűásomért rasszistáznak, bezzeg mellettem fényes nappalma városban elmehet egy cigány azzal a beszólással, hogy "büdös magyar". Ő a szegény kisebbség, én meg a büdös rasszista magyar. Na kösz. Fordítva már nem érvényes a rasszista-elmélet?

2009. ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
81%
Szar ez az ország úgy ahogy van.
2009. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
89%
Ha magyar "korlátoz" cigányt rasszizmus, ha cigány öl magyart önvédelem?
2009. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert kell a szavazó!Ilyen egyszerű az egész.Rám mondhatják:Nézd mit csinál a Magyar!Szégyen és gyalázat hogy ennyire fehérre akarják a "nagy"-ok nyalni azt a fekete hátsójukat!NEM KELL BENYALNI NEKIK "URAK"!!!
2009. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!