Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi rá az esély, hogy...

Mennyi rá az esély, hogy 2014-ben a Jobbik nyerje a parlamenti választásokat? Szerintetek Vona Gábor jó miniszterelnök lenne?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 18:53
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
49%

Én ha úgy döntök és legközelebb szavazok akkor ők kapják, de őszintén, nem hiszem, hogy a szavazók többségét meg tudnák nyerni, bár adná isten, de objektívan nézve sajna nem fognak kormányra kerülni.

Vona meg a Jobbik akármilyen lehet, a Fidesznél meg az MSZP-nél lejjebb már úgyse mehet.

2011. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
52%
50%
2011. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
29%

Jaj, de unalmas kérdés. Lássuk a szokásos válaszokat:


A: Igen, mert ő végre nemzeti érdekeket képviselne.


B: Ő még szavahihető, nem úgy mint ezek a mocskos büdös MSZP-Fidesz-komcsik!


C: Igen, és végre kitakarodna az összes cigány, zsidó, és tűzföldi az országból, mert ők tesznek tönkre minket!


D: Nem, mert egy mocskosnácifasiszta!


E: Nem mert...(hosszabb elemzés, hogy miért nem lenne jó mniszterelnök, de ez csak hülye libsi duma, és senkit sem érdekel, így ide nem is írok semmit. Az értelmes szöveg, csak hülye libsiknek való!)

2011. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem valami sok. Na nem azért mert olyan hülyék, meg olyan hülyeségeket találnak ki, de azzal az oldalukkal, hogy az egyenruhában masírozó futball huligánoktól, meg bakancsos nagy Magyarország pólós kisgimnazistáktól, akik szépen ki is domborítják, hogy mi vagyunk a jobbik hű követői túl sok ember határolódik el.
2011. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
21%
Én nem tartom valószínűnek, de persze nem lehetetlen. Viszont a mandátumok felét meg kéne szerezniük, mert koalícióra képtelen pártról van szó. Én inkább az LMP meglepetésszerű feltörésére számítok, az átlagembernek szerintem sokkal szimpatikusabbak, emberközelibbek, mint a jobbikosok.
2011. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
59%

Öszintén szólva nem sok esélyük van arra, hogy egyedül megnyerik a választásokat. Ezeddig nem növekedett annyit a biztosan rájuk szavóik száma, hogy elérnék 2014-re a parlamenti többséget (egyedül). Ha most meg is duplázzak akkor is 24%-on lehetnek. Ha meghárosmszorozzák akkor 36%. Megötszörözödés szerintem nem valószínü. Akkor kb minden második Fidesz szavazónak kellene a Jobbikra szavaznia. Hát ennek valoszinüsége éppenséggel nem nulla de nem egy elképesztöen nagy szám. A felmérések alapjan a fidesz szavazók jó része nem ért egyet a Jobbikkal.


Koalliciós partnernek nyilvan csak jobboldali pártot lehet elképzelni. Ez pedig a Jobbikon kivül a Fidesz. Ebben a pillanatban nem tudok elképzelni ilyen koalát. Viszont az idö múlik és a dolgok változhatnak.

2011. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
24%

Bárkit,csak a jobbikot ne.

Én nem szeretném azt hogy eluralkodjon az országban a rasszizmus! =/

magyar vagyok,de engem zavarna ez.

2011. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom, de ha Vona valaha miniszterelnök lesz, én azon nyomban elhagyom az országot.
2011. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
65%

"Eszerint a logika szerint ugyanolyan esélyes párt lehetne az lmp is.."


Sajnos nem. Az LMP esélye ugyanis nulla, vagyis azonos a többi pártéval.

2011. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
62%

" Én inkább az LMP meglepetésszerű feltörésére számítok, az átlagembernek szerintem sokkal szimpatikusabbak, emberközelibbek, mint a jobbikosok."


Kár, hogy errűl épp csak az átlagemberek nem tudnak.

2011. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!