Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért látogatják az oldalt...

Miért látogatják az oldalt Magyarország-gyűlölő, külföldre költözött "magyar" provokátorok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 11:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%
Valóban vicc az a kérdés. Nem kell gyűlölni az embernek a hazáját, de azért nem is kell úgy beállítani, mintha ez lenne a hetedik menyország, mikor nyilvánvalóan nem az.
2011. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
68%

KÉRDEZŐ,


Ugyanígy fel lehetne tenni azt a kérdést is, hogy miért járnak ide elvakult turbómagyarok, akik nem tudnak különbséget tenni kritika és gyűlölet között?


Mert érdekes módon a hozzád hasonlóktól mindig azt hallom, hogy magyargyűlölők így, magyargyűlölők úgy... pedig egyszerűen csak közönséges emberekről van szó, akik egyáltalán nem gyűlölik sem Mo.-t, sem a magyarokat, csak egyszerűen reálisan nézik a dolgokat, és nem félnek rámutatni azokra a dolgokra, amiken bizony lenne még mit javítani - és mivel külföldön élnek, rögtön hoznak pozitív példákat is arra, hogy például hogyan lehetne javítani.


Én pl. pillanatnyilag Mo.-n élek ugyan, de már nem sokáig. Éltem már hosszabb ideig Finnországban, és rövidesen végleg vissza is megyek. Nem azért, mert amint mondod, "gyűlölném" akár Mo.-t, akár a magyarokat, hanem egyszerűen azért, mert szeretnék emberhez méltó életet élni, és ugyanezt biztosítani a családom és az utódaim számára is.

És hogy akkor miért nem elégszem meg ennyivel, és miért járok mégis ide, ahogy te mondod, "provokálni"?

Éppen azért, mert azt látom, hogy sajna elég sok még a hozzád hasonló ember, aki "provokációnak" és "gyűlöletnek" veszi a kritikát - ahelyett, hogy belátná, a fejlődés és az előrelépés mindig azzal kezdődik, hogy észrevesszük és beismerjük, hogy pontosan mi is az, amin változtatni kellene. Azért vagyok itt, hogy megmutassam, lehet és érdemes is másképp, jobban csinálni a dolgokat.

És élénken bízom benne, hogy előbb vagy utóbb a hozzád hasonlóknak is felnyílik majd a szeme - és akkor talán az unokáim unokái már esetleg elismeréssel is nézhetnek majd erre az országra, nem pedig csak szánalommal és együttérző sajnálattal

2011. szept. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
60%

Itthoni provokátorok is látogathatják, miért ne látogathatnák külföldiek?

Az interneten (egyelőre) nem sokat számítanak az országok.

2011. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
68%
A magyargyűlölet ma már széles körben elterjedt nálunk is nem hogy kint, a mai hazafiak közül is sokan korlátolt emberek. A 21. században vagyunk és szerintem egy újfajta hazafias irányt kellene vennünk mert az hogy elvetjük a tudományt ami az emberiséget é a magyarságot vinné előre az nem vezet jóra. Jó volna most már cselekedni és nemcsak a fotelból zsidózni még ha szerintem is ők a legtöbb probléma okozói.
2011. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sok a szélsőséges gondolkodású fórumozó itt, és kevesebb az aki minden szemszögből megvilágítja a kérdéseket és úgy ad választ. Vannak olyanok akik elmennek külföldre feljönnek ide és mint a példáddal mutattad is röhögnek rajtunk. De vannak olyanok is akik csak elmondják, hogy ott mi jobb és miért de ők is általában csak lehurrogást meg egyéb szépségeket kapnak válaszul.
2011. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
73%
mert ilyen kedvük van.
2011. szept. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
67%

Ja és a belinkelt kérdés feltevője is egy f@sz!

Azt sem tudja, mit beszél!

2011. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
29%

En vagyok az aki rohogott!De most mar inkabb a fejemet fogom,mert nem ertem meg a politikai oldalt miert latogatjak gyerekek,akik az eletben meg nem dolgoztak,adoztak,a nagy betu"s eletrol,vagy ha ugy tetszik

"Valo Vilagrol"halvany fogalmuk,sem elettapasztalatuk nincs!Ilyen alapon en is kerdezhetnem kerdezo" gyerekkent(nem saccollak tobbre 15 evnel tobbre)miert latogatod ezt az oldalt es osztod az eszt?Es olyan alapon is kerdezhetnelek,ha ennyire utalod az USA-t,miert nezel amerikai mozit,miert hasznalod a facebookot stb.?Nemde?A kerdesedre visszaterve,azert latogatom ezt az oldalt,mert te talan meg meg sem szulettel,en mar kemenyen dolgoztam es adoztam az orszagnak!Masreszt,ha fizeted a csekkjeimet,Quazi eltartasz,belepofazhatsz abba mit miert teszek,hova latogatok,de amig nem,addig semmi kozod hozza!Es most en kerdezek!OFF!Mibol gondolod hogy en Magyarorszag gyulolo provokator vagyok?Nezd!Ha uldozesi maniad van,keress fel egy pszichiatert!DE!Ha megegyszer hazaarulonak minositesz,olyan birosagi pert akasztok a picike nyakadba,hogy megtanulod egy eletre,kovetkezmenyek nelkul senkit sem sertegethetsz!Tudod mit!Inkabb nezd az en pici ponimat,ott talalsz neked megfelelo mennyisegu" rozsaszin felhocskeket!

2011. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
71%

Mekkora tuskó vagy, 16.57.


ja, perelj be :)

2011. szept. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
47%

"Ha megegyszer hazaarulonak minositesz,olyan birosagi pert akasztok a picike nyakadba,hogy megtanulod egy eletre,kovetkezmenyek nelkul senkit sem "


Látod, az ilyen gyökerekről beszélünk, még annyival sem tiszteled meg egykori hazádat, hogy a Magyar helyesírás szabályait betartsd!

2011. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!