Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért látogatják az oldalt...

Miért látogatják az oldalt Magyarország-gyűlölő, külföldre költözött "magyar" provokátorok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 11:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%
Még annyit, hogy nyugodtan beperelhetsz gyökérke, Magyarország nem amerika, de ebből a pereskedési mániádból is látszik, hogy bizony hazaáruló vagy.
2011. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan mar, nem hazaarulo csak idiota. En is amerikaban elek, a gyerekkorom nagy reszet is itt toltottem, es rohadtul zavar, ha az ilyen cimeres okrokkel azonositanak csak azert, mert ugyanabban az orszagban elunk. Amerikaban is vannak normalis emberek es idiotak, Magyarorszagon is, ennyi. Es a Magyarorszagon elo magyarok kozul is sokan pont ugyanennyire szidjak az orszagot, akkor becsmereljetek oket is. Attol nem lesz rossz egy ember, hogy kulfoldon lakik.
2011. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
66%

Kedves pereskedő úr! (Aki egyébként jót röhög rajtam egy másik kérdésre adott válaszában...)


Jómagam Magyarországon dolgozom, és adózok, itt fizetem a csekkjeimet. Ön csak ne röhögjön ki engem ezért, az Egyesült Államokból válaszolgatva, mert sértve érzem magam.

Lehet, hogy az Ön életszínvonala magasabb, de én nem irigykedek erre, mivel elégedett vagyok azzal a kevéssel, amim van, azon a földön, amit az őseim hagytak rám.

Mivel nem ön fizeti a csekkjeimet és az adómat, semmi joga nincsen arra, hogy kiröhögjön.


Ezek után kétszeresen is hálás vagyok, hogy nem maradt itthon, hanem haza ment és megtalálta a számítását.


Isten áldja Önt, az Önhöz hasonlókat és Amerikát, az Álmok Hazáját!


P.S. (ha jól tudom, én, a kiröhögnivaló...): Attól, hogy elhagyta szülőföldjét, még nem kellene az itthoniakat sértegetnie. Számomra ennél még az is jobb lenne, ha az Egyesült Államokba telepedése előtti életét az utolsó pillanatig elfelejtené...

2012. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Épületes vita...
2012. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Mert még nem dolgozták fel azt a konfliktust önmagukkal, hogy nem tudtak helyt állni szülőföldjükön, és ez a probléma addig kíséri őket életük során, míg megtalálják rá a megoldást. (Hasonló menekülés az emberi élet során felmerülő gondok elől, ahogy valaki az alkoholba folytja a problémáit, vagy drogokba, dohányzásba, vásárlásba, szerencsejátékba,... és még sorolhatnám a céltalan tevékenységeket, amelyek ideig-óráig feledtetik az illetővel a problémáit, de hosszú távú megoldást nem kínálnak rá. Ezt az adott személynek kell megtalálnia-az élet a kihívásokról szól! Amíg ez nem sikerül neki, addig mindig másokat fog támadni, és okolni saját szerencsétlensége miatt.)
2013. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
2: Lehet, hogy az ajkára fogyott a mosoly a BLM-től, meg a COVID-tól.
2020. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Kistál_és_a_bor válasza:

Szia #14.!

Egy magyar óvoda magyar udvarán meglátsz 2-3 magyar gyereket veszekedni, akkor ugye annak is a zsi-dók az okai.........?

nov. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Kistál_és_a_bor válasza:
Előző: 2011. szept. 10. 13:17
nov. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!