Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is féreg a bírók...

Szerintetek is féreg a bírók meg az egész rendszer hogy debreceni graffitist 16hónapra fegyházra ítélnek el 200forintos graffitiért sthol bucikát meg 6 hónapra küldenek be drogos ittas vezetés ért és balesetokozásért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 11:43
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%
Az nem kérdés, hogy a sza*rházi firkász megérdemelte, de az se, hogy buci olcsón megúszta.
2011. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
21%

Ja.

Korcsok.

2011. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
65%
"Nem rajzolgatna, mert már tarkónlőttem volna." Akkor önbíráskodás és te ülnél a sitten. Megérte volna???
2011. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
85%
Stohl kaphatott volna többet is. A graffitis meg megérdemelte. Minden graffitist elítélnék. Építsen magának falat, azt firkálja, ne a más falát.
2011. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
28%

Lőjük le az összes graffitist!

A művészet meg maradjon a burzsoázia kiváltsága.

2011. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%
Szomorú, h meghalt, de senki nem kényszerítette. Tudta, hogy tiltott, amit csinál, mégis a tüzzel játszott. Akkor a felelösséget is vállalni kell ha valaki ennyire tökös gyerek. A rajzlap meg a ceruza pedig mindenki számára elérhetö.
2011. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok a graffitisek ellen, de ha tudta a srác, hogy most nem kéne mert felfüggesztett börtönbüntetés közepén van, akkor magára vessen. Ráadásul amennyiben hinni lehet a tv-s riportoknak, akkor ez nem is az a fajta művész gyerek volt, csak idióta monogramokat rajzolt mindenfele...

Viszont az is szembetűnő, hogy egy kétszer is balesetet okozó részeges-drogos állapotban levő ember csak azért mert van pénze, jóval kevesebb büntetést kap, mint aki firkál...

2011. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 son of satan ***** válasza:
71%
Ha valaki más házának a falát firkálgatja, az nem művész, hanem egy szemétláda. Ráadásul szándékos amit csinál. Mondjuk én a kezét vágtam volna le, mert az ilyenek nem változnak. Buci pedig híres ember, rendes kártérítést fizetett az öregnek, akinek már semmi baja. Most ül egy keveset megérdemelten a börtönben, ha kijön valószínűleg nem fogja újra ezt megjátszani. A pénz azért sok mindent megold. Én is ültem egyszer egy üveg sör után autóba, utána 200 az autópályán, de egy százas a rendőr zsebébe és annyi. Ennek mondjuk már több éve. Nehogy azt mondja nekem valaki, hogy nem használná ki az olyan ember akinek a pénz nem számít hogy megússzon egy-egy esetet. A legtöbb "erkölcs csősz" szegény ember. Gondolom, most mindenkinek fáj majd az igazság..................
2011. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó :D csak ha valaki kárt tesz konkrétan másban, még ha az azóta meg is gyógyult (no de jó hogy hisz több mint egy éve történt), az ne kapjon már kisebb büntetést mint aki felfirkált valamit a falra. Szerintem egy kórházi kezelés meg egy kis falfirka tisztogatás között van különbség :P
2011. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 son of satan ***** válasza:
50%
Jó, ebben igazad van, csak amikor huszadjára firkálják össze a faladat az ehhez hasonló emberek akkor szerinted a Bucira haragszik jobban az ember vagy a firkálóra?
2011. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!