Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire tippeltek milyen megszorí...

Mire tippeltek milyen megszorításokat, új adókat fog bevezetni a fidesz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 19:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%
Ezért adták át a kormányzást 2002 - ben az mszp - nek jóval kisebb államháztartás hiánnyal amit utána a szocik sikeresen több mint a duplájára tornáztak fel. Azonkívül a mérhetetlen osztogatással, fedezet nélkül, csak hogy az ígéreteiket betartsák is elérték hogy hamar megüresedjen az állam kassza. Kár erről társalogni ha csak az ATV-t nézed és a népszabadság írásait böngészed. Hazudni a legkönnyebb, a tények viszont kézzelfoghatóak.
2011. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

" kis emberek jelenlegi érdekei valószínűleg a háttérbe szorulnak majd kissé, mindez azért hogy ők is jobban élhessenek pár éven belül. Ezt muszáj lenne megérteni mindenkinek.

"


Neked pedig muszáj lenne megérteni, hogy ez egy MASZLAG, amit bevettél. Egy kicsit unalmas, hogy mindig a "kisembernek" kell többet adni a közösbe, azért,hogy a nagyemberek" jobban éljenek...

2011. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Mindig csak ennyit tudtok mondani hogy ellenzékben mást mondtak"


igen, tekintve ,hogy veled ellentétben mi nem tűrjük el azt, hogy a pofánkba hazudnak.

2011. szept. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 39%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:50


Kolop ő egyébként egy troll, nem érdemes foglalkozni vele.

2011. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%
Ha lenne engedélyezett e-mail címed, meg mutatnám neked hogy nem vagyok troll. Mindössze egy sikeres gazdag nagyvállalkozó, akinek ez a véleménye a dolgok jelenlegi állásáról.
2011. szept. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként meg soha nem a kisemberek adtak többet a közösbe, ez csak egy baloldali téveszme. Szerinted az én gyáram milyen hatalmas összegeket fizet adó terén az államnak? Vagy csak vegyünk engem alapul a több mint havi 200 ezer forintos adómmal. Egy kis keresetű ember mikor fizet be ennyit a közösbe? Éppen hogy a mi adónkkal fedezik a segélyeket, szociális juttatásokat, fizetik a közmunkások bérét, és a legtöbb adományt is mi adjuk. Ne gyere már ezzel a kisember többet fizet szöveggel, mert nevetséges vagy.
2011. szept. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 doboszoli ***** válasza:

Aha! És hány gyár, és hány kolopele van az országban?

Hány "kisember" fizet sarcot? Összértéket tekintve, szerintem sokszorosát fizetik be, mint a "nagyok".

Azonkívül a munkabérből nehezebb adót csalni, mint ilyen-olyan vállalkozásból. Tudod a "kolopelék" sem mind becsületesek adózás szempontjából. Sőt!

2011. szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
34%
Csalni valóban csak a vállalkozók tudnak, ez igaz. Meg persze a feketézők, akiknek ugye még vállalkozói engedélyük sincs. Ezekre én is jobban rászállnék a kormány helyében.
2011. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!