Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vélemények? Pályaelhagyó...

Vélemények? Pályaelhagyó diplomások, keresett szakmunkások.

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 25. 08:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Meggyőztetek. Azt hiszem eltüzelem a 2 nyelvvizsgám, a közép, és emelt OKJ-m, az FSZ-em, és félbehagyom a 3. nyelvvizsgám és a diplomám, és inkább elmegyek asztalosnak, vagy kőművesnek.


Igaz, hogy baromira nincs kézügyességem, és sem az asztalosság, sem a kőművesség nem érdekel, de annyira jól érveltek, hogy inkább bevállalom.


Idáig tartott a szarkazmus. Bocsánat, hogy többet érzek magamban, minthogy 18 évesek a szakmunkás után még 45 évig végezzek ilyen melókat. Mert nekem a tanulás az önmegvalósítást jelenti, és mindegyik végzettségem illeszkedik az érdeklődési körömbe, nem csak azért csináltam, hogy "jaj, ne kelljen dolgozni, jó akkor meg csinálom ezt, jaj végeztem, mi legyen, áhhh itt van az, akkor megcsinálom azt."


Mert azt hiszitek, egyetemista=menekül a munka elől. Bocsi, de engem nem tudtatok meggyőzni, legen akárhány menő szakmunkás ismerősötök.

2011. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:56


A nyelvvizsgáid mellé szerezhetnél egy érettségit magyarból is. Akkor talán tudnád értelmezni a korábbi hozzászólásokat és észrevennéd, hogy senki nem írta, hogy menjen mindenki szakmunkásnak, csupán arról beszélgettünk milyen eltérések vannak a fizetésekben.

2011. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Lehet szidni azt aki ki akar menni külföldre dolgozni. De egyet ne felejtsen el senki. Aki szorgalmas és bármit tanult is az érvényesülni és ÉLNI AKAR. Ha meg előbbre akar jutni és van lehetősége bárhová menni, legyen az Anglia, Románia, USA vagy Kukutyinfalva akkor menni kell.
2011. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!