Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közel-keleten melyik országn...

A közel-keleten melyik országnak van nagyobb létjogosultsága a másik ellenében: Palesztinának vagy Izraelnek? Csak az egyiknek "szabad" létezni-e vagy inkább próbáljanak végre egymás mellet megélni igazságos etnikai határok mentén?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 21:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
44%

"De akkor mégis kié legyen az a terület? "


Ezt miért nekünk kéne tudni?


Nincs elég bajunk a saját hazánkban?

2011. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
36%

"Nem libsikém, én nem vagyok antiszemita"


A libsizés már bizonyítja, hogy antiszemita vagy, mivel a bipsi (zsidó) szóból jött létre :)

2011. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

22:14- hogy miért nem akarnak békét, arról fogalmam sincs. Mindenesetre a palesztinok többsége Izrael nélkül képzeli el a térséget. Számukra a saját állam azt jelenti, hogy van egy Palesztina, Libanontól Egyiptomig.

Az izraeli telepek semmik ahhoz képest, amilyen területi követelése van az araboknak.

Olyan szempontból nyilván békét akarnak, hogy nem akarnak kapni több izraeli rakétát. De ez nem azt jelenti, hogy ők nem küldenének többet. Igen furcsán értelmezik a békét.

2011. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
azzal
2011. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
47%

"hiszen arra hivatkozol " azért nem bűnösök a zsidók mert ha tehetnék a palesztínok is ezt csinálnák" "


Ki mondta, hogy nem bűnösök?


Én annyit mondtam, hogy ez egy eldönthetetlen helyzet, pláne úgy,hogy az ég egyadta világon semmi közöm egyik csoporthoz sem és inkább a saját hazám problémáival foglalkozom.


Ez a "zsidóimádó" és hasonló jelzők pedig bizonyítják, hogy éretlen kis antiszemita vagy.


Azt pedig remélem te sem hiszed, hogy ha van egy csoport, mely nyomást tud gyakorolni a másik csoportra, nem teszi meg.


Naívak vagytok mind :)

2011. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

,,Ja és még annyit, hogy ez inkább a külföldi politika kategória. :)"

Elnézést nem ide akartam írni hanem a külpolitikába vagy az egyébbe de elterelődött a figyelmen és így sikerült. :)


,,"De akkor mégis kié legyen az a terület? "


Ezt miért nekünk kéne tudni?


Nincs elég bajunk a saját hazánkban?"

De van nekünk is gondunk de kíváncsi voltam mások véleményére is, de ha nem tetszik a kérdésem akkor ne reagálj rá:

2011. szept. 25. 22:29
 17/32 anonim ***** válasza:
0%

" de ha nem tetszik a kérdésem akkor ne reagálj rá:"


Ha nem teszik a kommentárom ne reagálj rá :)


Én mára itt befejeztem, jó éjt!

2011. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
48%

""A libsizés már bizonyítja, hogy antiszemita vagy, mivel a bipsi (zsidó) szóból jött létre :)


Máris kész az öööööszeeskűűűvés elméleted.

A bipsi a kis zsidó gyerek,a libsi meg a liberális, kb ennyi a hasonlóság a kiejtés, és semmi más.


De ha antiszemita is lennék, miér ne lehetnék?

A Palesztín példa okán sem a békés polgári úton haladó zsidókkal van bajom,hanem a cionista vadbarmokkal!

Aki meg a cionizmust elfogadja az nem más mint zsidó imádó.

2011. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

,,"de ha nem tetszik a kérdésem akkor ne reagálj rá:"


Ha nem teszik a kommentárom ne reagálj rá :) "

Ott a pont :D

2011. szept. 25. 22:32
 20/32 anonim ***** válasza:
54%

Libsikém!


Milyen liberális vagy te, ha nem érted meg hogy ott emberek halnak megcsak mert más embereknek ez hoz hasznot? És milyen liberális felfogás az hogy ha tehetné, ő is megtenné. A nyomásgyakorlást meg igaz hogy minden nemzet alkalmazza akinek van rá lehetősége, de nem a tömeggyilkosságot!

2011. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!