Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan, aki 2010-ben a...

Van itt olyan, aki 2010-ben a fideszre szavazott? Igaz, hogy most már sorra tagadják le?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 00:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
12%

Én anno rájuk szavaztam meg az LMP-re. Bár nagyot csalódtam bennük, de még mindig ugyanígy szavaznék?

Kire másra lehetne? A Jobbikra? Az MSZPre?

2011. szept. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

a Jobbikra.

[link]


Vagy : NE SZAVAZZ akkor, ha egyik sem tetszik!

2011. szept. 28. 00:25
 3/26 anonim ***** válasza:
50%

Én a Fideszre szavaztam. Minek tagadnám le? Ez csak a szokásos legenda.


A jobbikosok két éve bizonygatják, hogy a Fideszből milliók ábrándulnak ki és mennek át a Jobbikhoz, ennek ellenére a Jobbik népszerűsége fikarcnyit sem emelkedik.


Ti még akkor is a kiábrándult fideszesekről fogtok fantáziálni, amikor 2014-ben kiesik a Jobbik a parlamentből.

2011. szept. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem értek egyet a nem szavazás módszerével. Még mindig választhatom az általam ítélt legkisebb rosszat.
2011. szept. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is kell szavazni, a NEM szavazas a letezo legrosszabb megoldas.

Utoljara en nem szavaztam, mert a szavazas napjan olyan orszagban voltam, ahol nincs magyar konzulatus (sem nagykovetseg)

Bar plusz maganvelemenyem, hogy aki nem el eletvitelszeruen Magyarorszagon, az ne szoljon bele hogy kik uljenek a parlamentben.

2011. szept. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%
A nemszavazás a lehető legjobb megoldás, mivel azzal deklarálod, hogy számodra minden párt egyforma és eleged van abból a cirkuszból, amit itt demokráciának, a nép uralmának neveznek.
2011. szept. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
Igaz. Egyik kollégám is azt állította tavasszal, hogy ő a Fideszre szavazott, most meg azt is tagadja, hogy ilyet mondott, pedig többen hallottuk.
2011. szept. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

"Kire másra lehetne? A Jobbikra? Az MSZPre?"


Természetesen a Jobbikra, de akár az MSZP-re is, ők is kevésbé kártékonyak. Az orbán kormány anno négy év alatt megduplázta az államadósságot is ingyen osztogatott külföldieknek gyárakat. Bármelyikre nyugodtan szavazhatsz, hiszen az orbán kormánynál rosszabb jelenleg nincs az országban, tehát bárkire szavazol kevesebb kárt csinálsz.

2011. szept. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
25%
Én nem tagadom le, hogy a Fideszre is szavaztam. Nem vagyok álszent. Nem döntöttem rosszul. Ugyanúgy szavaznék most is, mint tavaly.
2011. szept. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Úgy látom mo. megérdemli amit kap. Csak mást ne húznátok bele a szarba. Az orbáni gazdaságpolitika teljesen tönkreteszi az országot, ha nem vennétek észre. Persze mindig lehet azzal takarózni, hogy igen, mert nem jó pl. a gazdasági környzet, stb, stb.

Véletlenül se nyissátok ki a szemeteket.

2011. szept. 28. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!