Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbánta az aki a FIDESZRE...

Hefldfl jfajfldsj kérdése:

Megbánta az aki a FIDESZRE szavazott a választásokkor?

Figyelt kérdés
Szerintem megint hülyeséget csináltatok!
2011. márc. 20. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 A kérdező kommentje:

Én az LMP-re szavaztam, annyira vakok az emberek! Korlátolt látásra vall, hogy csövörből vödörbe esnek...

Vagy mszp-s vagy fideszes, egyik se jó! Miért kell így széthúzni az országot?

2011. márc. 20. 19:18
 2/86 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, maximálisan egyetértünk. Szintén az LMP-re szavaztam.
2011. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:
Hova valósi vagy? Ismersz Nagykanizsán LMP-eket? Mert ott keresek embereket!
2011. márc. 20. 19:22
 4/86 A kérdező kommentje:
Látjátok, ez a baj! Nem hogy összetartana a magyarság, hanem széthúz. Én se értek egyet a jobbikkal, mert nagyon szélsőséges, cigányutáló! Szerintem nem a bőrszín határozza meg, hogy ki magyar, és ki nem, hanem az érzés! lehet, hogy egy néger is magyarabb, mint egy olyan aki tényleg az, mert szívből magyar akar lenni! Ezen kellene elgondolkodni!
2011. márc. 20. 19:30
 5/86 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Még mindig nem tudok jobbat. Az MSZP-s időszak alatt tönkrementünk, tehát hülye lennék őket választani, az LMP egy rossz vicc, nem is tudok rá mit mondani, ráadásul vidékellenes és ők a leggyűlölködőbbek, szemen köpném magam, ha rájuk szavaztam volna. A Jobbikat meg sokszor túl szélsőségesnek látom.

De a Fidesz sok intézkedésével sem értek egyet.

Mintha minden kormányzás alatt az amúgy is nehéz helyzetűek járnának kicsit rosszabbul.

Igazából nem tudok most olyan pártot az országban, akikre teljes biztonsággal azt tudnám mondani, hogy biztos kihúzzák az országot a szarból.

Egyébként ha most lenne a választás, lehet, hogy mégis a Jobbikra szavaznék.

2011. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
73%

kérdező! hogy lehet, hogy az lpm köztörvényes bűnözővel paktál le? miért nincs egy perverz pedofil börtönben?

nem sérti a jóérzéseteket? hm?

2011. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 A kérdező kommentje:
MOndj egy bűnözöt, és indokold is meg!
2011. márc. 20. 19:40
 8/86 anonim ***** válasza:
81%

Tisztelt jelenlévők és kivételek!

Senkinek sincs joga lenézni senkit, mert más pártra szavazott.

Tiszteletben kell tartani a véleményét. Az más kérdés mi tetszik nekem, mi nem , de nem vagyunk egyformák...

2011. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
50%
Nincs alternatíva. Az MSZP leszerepelt egy életre, a Jobbik túl szélsőséges, az LMP pedig nem lenne képes kormányozni. Egyébként nem bántam meg.
2011. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
63%

Olvassatok vissza. Egy kivételével senki sem a kérdésre válaszolt (ahogy ez már szokás)


Igen, megbántam, mert nem erre számítottam!

2011. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!