Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A főiskolások/egyetemisták...

A főiskolások/egyetemisták hogy mernek puskázni?

Figyelt kérdés

Ugye a képzésüket az állam fizeti a mi adónkból, erre nem képesek megtanulni a tananyagot, hanem helyette buliznak, isznak, füveznek, stb.

A vizsgákon meg semmit sem tudnak, hanem puskáznak.


Mi az adóból befektetünk egy halom pénzt a képzésükre, ők pedig minimális tudású "szakemberek" lesznek hála a sok bulinak é puskázásnak.


Aki meg esetleg normálisan tanul, nem bulizik, és nem puskázik, az pedig úgyis kimegy külföldre, mi pedig itt maradunk egy halom képzetlen diplomással.


Nem általánosítok, de a főiskolások/egyetemisták nagy részére igaz, amit leírtam.


Ti ezt el tudjátok fogadni? Szerintetek helyénvaló ez így?


2011. szept. 29. 16:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ingyentanulók nagy része, azért megy fősulira, hogy legyen valaki az életében. A fizetősök nagy része megy a buli miatt.
2011. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Mint mondottam volt, akinek nem inge, ne vegye magára. :)


Nem a bulizás a kérdésem lényege, hanem a puskázás.

Szerintem egyetemre tanulni jár az ember, nem bulizni.

Ezért senki ne várjon dicséretet, mert szerintem ez alap!


De a kérdésem is arról szól, hogy nem azokkal van baj, akik buliznak, hanem azok, akik valamilyen okból is de puskáznak, sokszor puskáznak, és így alacsony tudással végzik el az egyetemet, ezáltal pedig alacsony tudású szakemberek lesznek.

Ami az országnak káros, pedig beléjük feccölt egy csomó pénzt.


Nekem ez a bajom, nem kellene az egészet a bulizásra kihegyezni!

2011. szept. 29. 17:02
 13/30 A kérdező kommentje:

Ha valaki költségtérítésesként bulizza szét az agyát, és puskázik folyamatosan az még a kisebbik rossz!

Legalább ő valamivel hozzájárult a képzéséhez!


Egyébként szerintem a költségtérítésesek azok, akik sokkal jobban megbecsülik az egyetemet, és sokkal kevésbé puskáznak, mert ők látják és érzékelik, hogy NEM INGYEN van! Valakinek fizetnie kell érte!

2011. szept. 29. 17:04
 14/30 anonim válasza:
100%
A te adódon??!!!! Mondjuk egy orvosi szak 9 millióba kerül a diáknak, és van kb. 2,5 millió adózó, akkor számold ki, hogy neked mennyi pénzed van egy ember képzésében. 4 forintra vered itt magad?!
2011. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Hidd el, nagyon sokan gondolkodnak még így, mint én!

És sok kicsi már sokat tesz ki!

2011. szept. 29. 17:36
 16/30 anonim ***** válasza:
67%
Lehet ám azért puskáznak mert megsem tudják tanulni, olyan krva sok? tudod bátyám egyetemista, és képzeld el, annyit tanult hogy belebetegedett, 2 hétig szarul volt. Elképesztően nagy adag baromságot kell megtanulniuk, ráadásul a tanár sem azét kérdezi vissza amiről szóvolt(tisztelet a kivételnek...)
2011. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam bulizni de kevesebbet mint a nem egyetemisták.

Nem vagyunk robotok, szolgák, nekünk is jár némi kikapcsolódás.

Az hogy minden egyetemista füvezik csak egy filmes klisé, urbanlegend.

Amúgy kérdező marha irigy lehetsz az egyetemistákra, akkor menj el egyetemre és tanulj, bulizz, füvezz...

Nálunk a fontos és szakmai tárgyakból puskázni sem lehet, mert figyelnek és járkálnak a tanárok.

2011. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

"Hidd el, nagyon sokan gondolkodnak még így, mint én!


forradalom lesz?

2011. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de nagyon buta vagy.


,,Ugye a képzésüket az állam fizeti a mi adónkból," Nem igaz, ugyanis sokan költségtérítésesek, mások meg bár államin vannak dolgoznak hétvégén. Nem csak a gazdag apuci által pénzel tömött lúzerek járnak iskolába.


,,erre nem képesek megtanulni a tananyagot, hanem helyette buliznak, isznak, füveznek, stb.

A vizsgákon meg semmit sem tudnak, hanem puskáznak. 2


Te mennyit jártál egyetemre? Láttam olyat, hogy egy tantárgyból, egy fél évre, 120 oldal volt a tananyag. És ez egy tantárgy, és vannak ennél durvábbak is.

Majd ha ennyit megtanulsz, akkor szövegelj.


Arról nem is szólva, hogy a puska meg diák együtt jár. Minden diák puskázik, ha nem is az egyetemen, akkor általánosban, vagy középiskolában.


Ilyenek a diákok. 100 éve is ilyenek voltak, sőt 500 éve is, meg ezer éve is, és ilyenek lesznek 100 év múlva is.


Inni bulizni, füvezni, meg nem csak az egyetemisták szoktak.

Középiskolások, 14-15 évesen már sokszor keményen isznak, drogoznak.


Ez kicsit nagyobb probléma szerintem, mint hogy egy huszonéves mit csinál a szabadidejében.


"Aki meg esetleg normálisan tanul, nem bulizik, és nem puskázik, az pedig úgyis kimegy külföldre, mi pedig itt maradunk egy halom képzetlen diplomással. "


Megint nem igaz. Nem mindenki megy ki külföldre.

2011. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

,,De aki a lényeges tárgyakból is puskázik, és aki az egyetem elvégzése után alig tud valamit, mert folyton csak bulizott és puskázott, az már nonszensz. "


Látszik, hogy csak kívülről láttál egyetemet.


Államvizsgán, diplomavédéskor nem nagyon lehet puskázni, csalni. Aki viszont ott is tud, és nem bukik le...az meg is érdemli a diplomát.


Nem lehet puskázással elvégezni egy egyetemet nulla tudással. Vannak szóbeli vizsgák, van diplomamunka.

2011. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!