Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem a "népszámlálásnak"...

Szerintem a "népszámlálásnak" titulált akció lényegében egy alkotmányellenes információgyűjtés. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Úgy vélem, hogy a "népszámlálásként" adagolt akciót arra használja fel a jelenlegi hatalom, hogy az emberekről olyan információkat gyűjtsön, amihez semmi köze.


Az, hogy milyen nemű vagyok kiderül a nevemből.

Az, hogy létezem, kiderül abból, hogy megtalálnak a hatóságok, - és abból is, hogy adót vonnak le tőlem orrba-szájba.

Van személyi számom a központi nyilvántartásban, - és ha levonják az aktuális adószámokból a kitöltött halotti bizonyítványok számát, helyben vagyunk. Mi szükség van ISMÉT (!) a MILLIÁRDOKÉRT (!) bonyolított levelezgetésre?

Lehet "plusszolni", - aztán "csóközön".


A többihez viszont senkinek, semmi köze:

Kivel élek egy fedél alatt...

Milyen lakásban élek... Stb.

Volt idő, amikor C típusú biztonsági kérdőívet kellett kitöltenem, - ez olyan részletes információgyűjtés, hogy az emberről még azt is tudják általa, "honnan szeretik az asszonnyal a közelharcot" az emberek... Ez vetekszik azzal az ellenőrzéssel.


Hajléktalonnak mit csinál a hatóság, ha nem tesz eleget a "kötelezettségének"?

Mivel, hogyan szankcionál az állam azokkal szemben, akiknek a tönkretételében passzívan vagy tevőlegesen vett részt, anno?


2011. okt. 2. 16:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%

mit problémáztok annyit


azokat az adatokat amúgy is tudja rólarok az állam

(tb, adózási adatok, lakcím stb)


ne haljatok már ebbe bele

2011. okt. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
76%
*rólatok
2011. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

"Elég nagy baj, hogy olyan fontos pozíciókba, ahova C ív kell, ilyen buta embereket is felvesznek."

Nehogy azt hidd. Vannak olyan helyek, ahol a takarítónőnek is kell lennie C típusújának. :-D

2011. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
78%

"zerintem a "népszámlálásnak" titulált akció lényegében egy alkotmányellenes információgyűjtés. Mi a véleményetek erről?"


Az, hogy... i...

najó inkább nem írom le, mert ezt is kitörlik! :)


A népszámlálás mióta alkotmányellenes?


Ti tényleg ennyi ésszel szaladgáltok?

2011. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
60%

"Hajléktalonnak mit csinál a hatóság, ha nem tesz eleget a "kötelezettségének"? "


van hajléktalan számlálás...


egyébként vicces nézni, hogy mennyire paranoidok vagytok, pláne úgy, hogy én dolgoztam anno számláló biztosként....

2011. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
71%

"Ez meg a legnagyobb parasztvakítás, hogy név nélkül megy... minden adatot megadsz magadról, kezdve a házszámtól... Nem túl nehéz visszanézni, hogy ki is vagy."


de nem érted,hogy nm is kell visszanézni, mert a lakóhelyedre küldik ki????


gondolkozzatok már, te mg főleg, ha már ez a nickneved....

2011. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
65%

előző Nemzeti:mert egy ragyogó alkamat látnak a szidásban, becsmérlésben, háogásban, utána

majd a fészbukon mindent elmondanak magukról

vagy az iwiwen, amit köztudomású, hogy megvásárolt az nbh-mert milyen praktikus- 1' alatt mindent tudni, akiről akarnak, kapcsolatok, tevékenységek, gondolatok..

2011. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
70%

milyen titkos adatot adtok ki magatokról?

ugyanmár, erősen túllihegtek.

2011. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
51%
*túllihegitek
2011. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

Azért azt bírom, hogy ugyanazt írta le az utánam válaszoló mint én, ő 66%-on van, én 16-on...


Üdvözlöm a rajongóimat :D

2011. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!