Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan, aki még mindig a...

Van olyan, aki még mindig a Fideszre szavazna?!

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 16:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

""Szóval ha az ország valódi közhangulatára vagy kíváncsi, akkor ne fórumokat, blogokat, GYK-t stb. olvass, hanem találkozz emberekkel odakint a valóságban.



Én sokat beszélgetek az emberekkel,mert a munkámból adóüdóan sokkal találkozom. És a politika sem áll messze tőlem. De valahogy akikkel én beszélek azok mind szinte kivétel nélkül elégedetlenek a fidesszel!

2011. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 doboszoli ***** válasza:
82%

Hát igen, a GYK-n, meg a Parlamenti Napkóban meg lehet magyarázni, hogy milyen könnyű kitérdepelni a rövidnadrágot, ám ez éppen a való világban nem működik.

Ott nem azt firtatják az emberek, hogy KI miatt van, meg mi lesz majd 2044-ben, hanem azt, hogy MOST jó, vagy rossz.

Lehet, hogy én forgolódok rossz körökben, de az utóbbiak vagy többen vannak, vagy hangosabbak.

2011. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
Nyíltan vállalva egyre kevesebben. De a szavazófülkében egy több hónapos agymosó kampány után, szerintem még mindig túlságosan sokan odaikszelnének...
2011. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%

ma 17:13


Az, hogy elégedetlenek, nem jelenti azt, hogy inkább az MSZP-re vagy pláne a Jobbikra szavaznának.

2011. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%

17:18


"Hát igen, a GYK-n, meg a Parlamenti Napkóban meg lehet magyarázni..."


A GYK-n minden hülyeséget el lehet hitetni. Elég naponta 20-szor beírni, hogy a zsidók csinálták 9/11-et, és aki a GYK-ról tájékozódik, máris azt fogja hinni, hogy az a többségi vélemény a lakosság körében, hogy így volt.


Bármikor csinálhatnék 20 felhasználónevet, és ha ez lenne a hobbim, telenyomhatnám a GYK politika rovatot LMP-s hozzászólásokkal. Rögtön az lenne a GYK-ban hívők benyomása, hogy az LMP "előretör" meg "váltópárt lehet".


A GYK meg minden hasonló kis fórum: álomvilág, nem kell túl komolyan venni.

2011. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos túl sok az agymosott és a politikához nem értő ember az országban, szóval igen. Én egyik pártot se szeretem túlságosan, de a következő választáson mégis szavazni fogok a fidesz ellen (a kisebbik rossz elv szerint, valszeg az MSZP-re vagy az LMP-re)
2011. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!