Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztál a fideszre?

Miért szavaztál a fideszre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 23:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%

Nekem elegem lett abból, hogy 8 év alatt heti szinten új balhék röppentek fel, úgy korrupciós ügyek, stb... (Ezért csukják le most őket sorra) Elegem lett a folyamatos (jogos) tüntetésekből, na meg a nem csináltunk semmit, elkúrtuk című szösszenetekből, és az mellette felvett irdatlan hitelből. Ezért szavaztam a FIDESZ-re. Na meg azért is, mert az előző ciklusban nekik köszönhetem, hogy továbbtanulhattam (anyagi szempontból), és most igencsak jól keresek.


DE! Teljesen igaz, hogy ők a kisebbik rossz, és sokan az MSZP ellen szavaztak. Lényegében én is, mert ha lett volna egy picit is hitelesebb, lelkesebb párt, akkor nem a FIDESZ-re szavaztam volna.

2011. okt. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%

Én nem a fideszre szavaztam a lagutóbbi választáson, de előtte mindíg.


Vajon miért?

Mert olyan érzést keltett az emberekben hogy ők mások lesznek, és tudják pontosan mit is kell csinálni.

Gyakorlatilag mindenkit becsaptak, csak sokaknak adtak valamit "megvették" sokak meg nem mernek szembenézni még a ténnyel. Persze ez lazúl felfelé, hisz akiket megvettek már azok se járnak annyira jól a fidesszel, akik meg nem kaptak semmi azok főleg. Morzsolódik a fidesz!

2011. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én nem szavaztam. Méghozzá azért nem, mert úgy éreztem senki mellett nem szívesen tenném le a voksom. Szörnyű, hogy nem úgy szavazunk, hogy "igen ők tényleg jók lesznek", hanem csak valaki ellen. Mondjuk én ennek ellenére sem szavaztam volna a Fideszre, de megbántam, hogy nem mentem el. Amúgy nem az a baj, hogy ők nyertek, hanem az, hogy 2/3-dal. És láthatóan vérszemet kaptak...
2011. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Talán mert az egyetlen kormányképes és tennikész alakulatnak tűnt, azaz nem nagyon volt alternatíva. Egy jobbikos kollégám a választás előtt azt mondta, ne szavazzak a Fideszre, mert azt a rengeteg hitelt amit a szocik felvettek, Orbán akkor is vissza fogja fizet(tet)ni, ha a magyarok tömegei vesznek éhen. Akkor még mosolyogtam ezen a demagóg szövegen... mostmár annyira nem...:(
2011. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
71%
Miért tűnt a Fidesz felkészültnek? Nem volt programjuk, csak azt szajkózták, hogy a megnyert választások után közlik. Egy épkézláb ötletük se volt, csak mindenbe belekötöttek, néha odaszórva valami baromságot, mint pl. a vizitdíjat a szerencsejáték adóból fedezik, aminek ugyebár már volt helye, de mindegy. Nem egyszerűbb azt mondani, hogy átvertek, elvakult voltam.
2011. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
58%
Nem rájuk szavaztam. De furcsa mód a veszett narancsos pártkatonák most hol vannak?
2011. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%

14:11

Tökéletesen igaz, ráadásul most azt viszik véghez, aki ellen ellenzékben nagyon károgtak (megszorítások, keleti szél, gazdagok kormánya, stb.)

Az ellenállásuk és aknamunkájuk talmi volt, semmi alternatívájuk nincs.

2011. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én nem mentem el szavazni!

Ez egy kicsit olyan mint a vásárlás.

Krumplistésztát akarsz enni. Elmész a zöldségeshez, de csak rohadt krumpli van. Te veszel?

2011. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Heckler ***** válasza:
A különbség az, hogy itt kapsz krumplit, ha kell, ha nem...
2011. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"A különbség az, hogy itt kapsz krumplit, ha kell, ha nem..."

Ez igaz! De ha senki nem választana rohadt krumplit, csak kerítenének valahonnan frisset.

2011. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!