Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Őszintén, ez a Hoffman Rózsa...

Őszintén, ez a Hoffman Rózsa normális?

Figyelt kérdés

[link]

+

egész napos iskola, 30 napos nyári szünet, meg egyéb halott ötletek...


2011. nov. 2. 19:02
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
Nem beszélve még a fizika/kémia/biosz/föci érettségiről... -.-
2011. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

"Tudod, ahova nem kényszerből járnak emberek. "


De muszáj lesz valahova menni.És mi van ha sehol nem fizetnek? Akkor nem megyek?


"És te mennyire szeretnéd, ha a gyermeked kipróbálna valami egzotikus újdonságot suli után a haverokkal?!"


Nem az iskola után próbálják ki többségében, hanem bulikban.

2011. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

"De muszáj lesz valahova menni.És mi van ha sehol nem fizetnek? Akkor nem megyek?"


Én az iskola szintjéről beszéltem, tudod vannak azok a helyek ahová csak az utolsó suttyó falusi cigány csemetét veszik fel 2.0-ás átlaggal. A MAMIban tuti fizetnek a szervizek ahol a gyakszit töltöd. Nem is egy suttyó suli.



"Nem az iskola után próbálják ki többségében, hanem bulikban."


Te már csak tudod, tiltsuk be a bulikat?

2011. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

"Te már csak tudod, tiltsuk be a bulikat?"


Nem ezt mondtam, de hol nagyobb a valószínűség, hogy rászokik valamire?

2011. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
A jobb helyeken nem fizetnek, hanem te fizetsz, hogy ott lehess. Nálunk pl. az összes jobb fodrásznál fizetni kell, hogy ott lehessen a gyerek és nem hiszem, hogy a fodrász az egyetlen, aki pénzt KÉR azért, hogy ott lehessen nála a tanuló.
2011. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Amúgy én épp iskola közben próbáltam ki, mert dög unalom volt, hogy ott tartottak, így lementünk a tornaterem mögé pöfékelni. Az egyik katolikus suliban is olyan a padlástér, mintha milliónyi kicsi kémény lenne ott, mindenki ott füstöl unalmában.
2011. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

"Én az iskola szintjéről beszéltem, tudod vannak azok a helyek ahová csak az utolsó suttyó falusi cigány csemetét veszik fel 2.0-ás átlaggal. A MAMIban tuti fizetnek a szervizek ahol a gyakszit töltöd. Nem is egy suttyó suli. "


Iskolák még annyira se fizetnek, mint vállalkozók.



De neked ha tetszik Rózsa, akkor mi a véleményed a felsőoktatási tervezetéről. Az már komolyan egy vicc.

2011. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

" "Te már csak tudod, tiltsuk be a bulikat?"


Nem ezt mondtam, de hol nagyobb a valószínűség, hogy rászokik valamire?"


Neked nem ismerősek a kemény legények akik tukmálják a cigijüket, hogy rászokj?! Miután rászoktál már csak egy lépés a többi, főleg egy 13 éves gyereknek.

2011. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

"Iskolák még annyira se fizetnek, mint vállalkozók.



De neked ha tetszik Rózsa, akkor mi a véleményed a felsőoktatási tervezetéről. Az már komolyan egy vicc."


Nem is az iskoláról beszéltem, hanem a tanulói színvonalról. Szerinted egy olyan iskolában hány kényszer szobafestő van, és hány akinek az az életcélja?!


Felsőoktatást még nem olvastam át annyira részletesen. Azzal egyetértek, hogy lecsökkentik a humán diplomások állami helyeit, azzal kevésbé, hogy teljesen megszüntetnék ezeket az állami helyeket.

2011. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Ha valaki rá akar szokni a cigire vagy a piára, akkor csinálhatsz bármit rá fog szokni. Kipróbálni meg úgyis mindenki kipróbálja, azt tartanám bolondnak aki nem. Aztán fejben dől el, hogy szokik rá.

A másik meg, hogy az egész egy veszteséges halva született dolog. Az az érzésem, hogy csak hozzá akarnak nyúlni, hogy úgy tűnjön mintha csinálnának valamit. A legrosszabb az egészben meg az, hogy ha lesz is ebből az egészből bevétele az államnak az Hoffmann, Pintér meg a többi elvtárs zsebébe fog landolni...

2011. nov. 2. 20:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!