Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Őszintén, ez a Hoffman Rózsa...

Őszintén, ez a Hoffman Rózsa normális?

Figyelt kérdés

[link]

+

egész napos iskola, 30 napos nyári szünet, meg egyéb halott ötletek...


2011. nov. 2. 19:02
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"Mert mit kezdek a gyerekkel egész nyáron? Nekem nincs annyi szabim. "


Ha megkérdeznénk a gyerekeket mit akarnának? Iskolában lenni nyáron, melegben, mikor strandra is mehetnének?


NAgyon meleg is lenne a termekben.

2011. nov. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
El van az a gyerek nyáron. 13 éves kor után többet lesz házon kívűl mint belül...
2011. nov. 3. 11:38
 33/33 anonim ***** válasza:

Igen, de nekem 3 éves a gyerekem, és a nyár nagy részében az óvodák is zárva vannak. 10 éves kor alatt amúgy sem örülnék, ha egész nyáron egyedül lenne otthon, vagy az utcán csellengne, amíg én dolgozom.

Erre találták ki a nyári táborokat. Heti súlyos tízezer forintokért. Na, azt nyugodtan csinálhatnák az iskolák, ingyen és bérmentve. Nem mondom, hogy tanuljanak a gyerekek, de legalább nem arra keresnék egész hónapban, hogy hova teszem a gyereket.

13 évesen mehet nyugodtan strandra.

2011. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!