Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy ha szélsőjo...

Miért van az, hogy ha szélsőjobbossal le áll az ember vitázni, akkor fél óra múlva már teljesen másfelé van terelve a téma?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__2..

Például itt Iránról volt szó, erre valaki behozta Luthert...


2011. nov. 6. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Valahogy szidni kell a zsidókat. Nem? Egyébként a linkelt kérdésből is annyit hoztak ki, hogy mocskos zsidók. Az ilyen "nagy gondolkodókra" mint a kérdező ez jellemző.


És nem tudtad, hogy több 100 éve ők állnak minden mögött ami egy nem zsidóval történik???

2011. nov. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ami meg zsidóval történik az úgy is megérdemelte :D.
2011. nov. 6. 07:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez az álltalánosítás egyszerüen nem igaz és már már felháborító!


Én igaz hogy nem tekintem magam szélsőjobbernek, de sok tekintetben "főleg a gazdasági elképzelések" tekintetében sok közös nevezőt találok a szélsőjobb tézisei között.


Sajnos az az igazság hogy ti nem vagytok képepesek érdemi vitát folytatni gazdasági kérdésekkel kapcsolatban.

Én számtalanszor logikusan érveltem már, valós adatokra támaszkodva, de valahogy soha nem találtam vitapartnert.

Csak személyeskedést és csak mert "indioklás nélüli" de hidjem el csak úgy, állításokat kaptam.

2011. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

"Csak személyeskedést és csak mert "indioklás nélüli" de hidjem el csak úgy, állításokat kaptam."

Na ez vica versa igaz. Hány linket láttam már ami hiteles forrásként a kurucinfóra mutatott.

2011. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Ez taktika.

Ha valamiről nem sikerül meggyőzni a másikat, elterelik a témát.

2011. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Sohase vitatkozz szélső jobbosssal, nem érdemes.

Egyébként ezen az oldalon általános a tématerelés.

2011. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolkozóó, pedig előszeretettel ír az ezotéria és az UFO észlelések témakörbe.

Szóval ennyire érdemes komolyan venni azt a kis reptoid vadászt.

Mindent éppen divatos össze esküvés elméletet bekajál.

2011. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!