Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érdekes hogy többen...

Nem érdekes hogy többen hiszik a magyarok közzül hogy szétfog esni az Eu mint hogy nem, sőt még többen örűlnének is neki?

Figyelt kérdés

Nézd meg a szavazófülkét!


[link]


Te hogy látod?


2011. nov. 11. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Ahová beléptünk, az előbb-utóbb szétesett.

Én is örülni fogok, ha szétesik.

A mézesmadzagot elhúzták előttünk, aztán kiraboltak.

2011. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én is örülnék neki, ha szétesne. Akkor nem kéne a külföldi moslékot zabálni, hanem érdemes lenne a hazai termékeket fogyasztani.
2011. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképp örülnék neki, mert a két világháború nem okozott az országban annyi kárt mint az Eu.
2011. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

" Akkor nem kéne a külföldi moslékot zabálni, hanem érdemes lenne a hazai termékeket fogyasztani."


Mi rá a biztosíték, hogy ha szétesik a ZÚÚniója, akkor minőségi magyar terméket fogsz kapni?


ugyanazt a sz@rt kapnád meg, csak az lenne ráírva, hogy Made in Hungary

2011. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"mert a két világháború nem okozott az országban annyi kárt mint az Eu."


azt hiszem ebből is látszik, hogy itt milyen a színvonal...

2011. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Szerinted jobb lenne ha a családodba idegenek beleszóljanak, hogy melyik irányba menjetek?

Ez épp olyan mint az EU. Függsz mindenkitől és a hülyeségektől amiket épp ész már nem bír elviselni!

Itt egy példa arra miért fogsz tápos csirkét tenni az asztalra: Mert már azt is megszabják, hogy tarsd a csirkét is, bezárva egy ketrecbe! Szegény nagymamám mindig azt mondta ha mentünk a piacra, hogy a paraszt csirkénél nincs jobb! Szerinted???

2011. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az eu jelen formájában röhejes

szét kell esnie

új eu kell

ami nem viselkedik nemzetek feletti szuperkormányként

nem szól bele pénzügyekbe stb.

nem von el hatásköröket stb.

2011. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem értem,miért kell mindenben a rosszat látni...szerintem jó,hogy csatlakoztunk az unióhoz <-- ha valamelyik okostojás meg kioktat,hogy 'jaj hát pedig az milyen rossz,meg fogalmad sincs a világ dolgairól,blablabla' ,akkor gondolkodjon el mielőtt megteszi... egyébként valóban szét fog esni,csak az a kérdés hogy mikor.lehet,nem a mi életünkben.
2011. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintetek még 40-50-60 évig ez így marad?

maradnak államadósságok?

marad az eu óriás-szervezete?


hol van a hasznunk a tagságból?

(épület néhány kerékpárút, meg szökőkút?)

2011. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!