Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kurucinfós kommentelők...

A kurucinfós kommentelők osztályharcot akarnak, vagy csak simán bolondok?

Figyelt kérdés

[link]


Nemrég volt időközi választás a második kerületben. Mint várható volt, a Jobbik nem szerepelt túl fényesen. Felmegyek a kucugra, és ilyeneket látok:


"A 2. kerületben BISZKU + ELVTÁRSAI vannak többségben"

"A rózsadombi lopott villák árnyékában ez is szép eredmény"


"Abban a negyedben,ahol nem a mindennapi megélhetés a tét,sajnos ez nem számít!...Ott sajnos a magamutogatás, a másiknak való virítás, az önös megjátszás ,ami dukál."


"Budapest (ezen belül is a belvárosi kerületek) mindig is a liberálisok, b.uzik, zsidók, stb. fellegvára volt, akik jellemzően nem Jobbik-szavazók. Sajnos, arányaiban kevés az igaz magyar ember arrafelé (néhány ezer ember)."


"Nos az "eredmény" bármennyire lehangoló, várható volt. Többekközött azért mert a mindenkori gengszterváltás haszonélvezők egyik fészke a kerület. Ők azok akiknek fekszik az egykulcsos SZJA is. Gerincük nem lévén az ország ügyeletes tönkretevőinek haszontalan kiszolgálói, támogatói. Megvásárolhatatlan, egyenes jellemű ember nem szavaz ezekre. Nekik köszönhetjük elsősorban hogy már látjuk a béka fenekét."


"ott még nem tudják a régi közmondást!

Ha a paraszt nem sz@rik akkor az ur NEN eszik!!!"


"A gazdagok kerülete az ország azon kevés részei közé tartozik, akik egyértelmű nyertesei az Orbán-rezsimnek. Milliárdosok, liberálisok, elaggott kommunisták gyűjtőhelye a Rózsadomb és a budai luxusnegyed. Ők értelemszerűen az egykulcsos adó pártjára szavaznak, mivel havonta százezreket nyertek rajta. Sajnos a Jobbiknak jelenleg szinte megoldhatatlan feladatnak tűnik, hogy a vörös, narancsos, illetve kék-fehér rongyokba öltözött fővárost visszavegye, ahogy Horthy Miklós tette. Akkor is a Vidék erejével és támogatásával kerültek hatalomra a nemzeti erők és most is az erősödő vidéki támogatottságban bízhat a nemzeti ellenzék. Persze ha a gyöngyöspatai élősködők Kanada helyett mondjuk a II. kerületbe vándolrolnának, mindjárt más lenne a kerület lakosainak is a véleménye, de lássuk be: ők jelenleg a máshol lakókhoz képest édeskevéssé érzik az ország nyomorát."


"Második kerület? Úri negyed volt, 1945 előtt. Azóta nagyrészt a volt kommunista politikai elit és kölykeik, valamint újgazdagok, fehérgalléros bűnözők, libsik stb. lakják ( tisztelet a kivételnek). Kutyát nem érdekel."


"Budapestet oda kell adni a zsidóknak.A többi rész meg legyen a magyaroké :D"


"A legjobban zsidó fertőzött terület."


Ezeket még betudtam a szokásos kurucinfó-olvasó prototípusnak, de a következő kimásolt komment igencsak megrettentő volt a számomra:


"Javaslom Budaházy Gyurinak, hogy ne Borsodot adja a cigányoknak, hanem 2 kerületet a teljes Rózsadombbal és budai lankával! Nagy falat köréjük és sok sikert a továbbiakhoz. Lehetnének tezsvírországai Lichtensteinnek, Monaconak. :D

A nevük pedig akárcsak a Benelux: Cici (CionCigányia)."


"Hmmm... A kettő ker... :D Egyáltalán azon csodálkozom, hogy ott nem a LoMPos aberrált nyert!

Ha nem tudnám, hogy laknak ott rendes emberek is, ledózeroltatnám az egész kerületet és folytatnám a teljes területen a római műemlékek feltárását, rekonstrukcióját..."



Általában józan módon szoktam gondolkozni, de ilyenkor én is azt kívánom, hogy Budapestet(vagy a 3 fő budai kerületet) kerítsék körbe, és zárják el az adócsapokat, vagyis a főváros csak magának osszon vissza a pénzből. Akkor megnézném, hogy a jobbikosok által igen kedvelt mezővárosok mennyire tapsikolnának. Csak az utcám adóiból 3 Tiszavasvárit tudnánk felépíteni.


A kommentekből 2 dolgot szűrök le:

Az egyik, hogy többé nem mondhatják, hogy a Jobbik az összes magyart képviseli, mert engem most degradáltak le komcsivá, csak azért, mert kerületi lakos vagyok, ráadásul nem jobbikos.

A másik, hogy ezek a csalhatatlan hangjai valamilyen osztályharcnak.

Az egyik idősebb rokonom mindig mesélte, hogy hogyan telepítették ki őket a kommunisták az Alföldre. Akkor is hasonlókat mondtak, csak akkor nem a jobbosok, hanem a kommunisták.

Egyáltalán miért minősítenek egy olyan környéket, ami max. csak tévében láttak, és valószínűleg egy embert sem ismernek onnan?


Komolyan mondom, mi lesz a következő? Novák Előd kiáll és "tetemre hívja" a fővárost?


2011. nov. 15. 16:38
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
"Hát persze..."- jól van, akkor alapozd a világnézeted egy videóra
2011. dec. 19. 00:06
 22/29 anonim ***** válasza:
Az én világnézetem nem erre a videóra van alapozva, ellenben a benne elhangzottak igen elgondolkoztatóak. Mondtad, hogy régebben volt ez itt téma, be tudnád linkelni azt a topikot?
2011. dec. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
53%

Eletuk a folytonos harc, igazi kanape forradalmarok, otthonrol harcolnak a szamitogep mogul de meg ok maguk sem tudjak ki ellen mi ellen, gondolom sikertelen elettortenetuk vezette oket arra, hogy masba keressek a hibat ugy a sok szerencsetlenseget konnyebb sajat maguknak is bebeszelni! Gyakrolatilag azt gondoljak, hogy ha ok dobaljak a rendoroket vagy eppen szekhazat rabolnak akkor az jogos na es persze mindenben csakis nekik lehet igazuk. Ha meg kapnak 2-3 pofont mint a szekhazba elfutnak Brusselig meg erdekes modon az addig folyamatosan szidott emberi jogokat kovetelik maguknak. A commentjeikbe meg kiirjak az elozo napi teljes frustratiot majd elegedetten hatradolnek a sok gyalazkodas utan es ugy gondoljak ismet harcoltak...Egyebkent eszrevettem, hogy sajat fegyverukkel lehet oket a legjobban megverni mert olyankor nem ertik mi is tortent az gondosan felepitett mitoszokkal atszott vilagukkal!


Viszont elgondolkoztato, hogy jo paran nevvel, cimmel irkalnak emberi csoportok kiirtasra szolito felhivast viszont az altaluk oly mocskos diktaturaban semmi bantodasuk sem eshet...

2011. dec. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
76%
Mo-n minidg rühellték aki gazdagabb volt, többre vitte mint a többiek.
2011. dec. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Antimod ***** válasza:

"Mo-n minidg rühellték aki gazdagabb volt, többre vitte mint a többiek."


Értem én, mit mondasz, de meg lehet nézni, ki miből gazdagodott meg Magyarországon az utóbbi időben. Töredékük csak a tisztességes munkából / vállalkozásból.

Ezért teljesen meg tudom érteni, hogy rühellik őket.

2011. dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Provokator, eléggé beszélő neved van. Ennyi sületlenséget összeírni.

Ha szerinted 2006-ban a tüntető horda volt a rossz fiú, akkor te nem vagy normális.

A rendőr kopók brutális kegyetlenséggel zúztak végig az ártatlan tömegeken, köztük sok fideszesen is.

Szerinted megérdemelte a "pofonját" az az apuka, aki csak épp hazafelé ment a boltól, erre a rendőrök először szemen lőtték gumitölténnyel, aztán mikor futásnak eredt még akkor is küldtek belé egy sorozatot.

Azóta az egyik szemére 70%-osan nem lát, korábbi munkáját nem tudja már folytatni. Pedig ő nem egy álarcos kődobáló volt.

És ez csak egy, a számtalan esetből.

Ha szerinted az ilyet nem kell Brüsszelig elvinni, akkor ugyan mit kéne? Hogy MO-on növekszik az antiszemitizmus? Jajúristen!


Szép hosszan kifejted, hogy a szélsőjobb olyan ostoba, mint egy ősember, de a jelek szerint pont te vagy az, aki egy illúzióban él, elhiszi a média agymosását, és utána se gondol a dolgoknak.

Mindenhol vannak ostoba emberek, minden mozgalomban, elvakult fanatikusok, de amit te mondasz, abban kb annyi igazság van mint egy MSZP-s sajtóbeszámolóban.

2011. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

ma 10:48


"Ha szerinted 2006-ban a tüntető horda volt a rossz fiú, akkor te nem vagy normális."


A szekhazostrommal kezdodott minden ahol tobb mint 100 rendor megsebesult joparan sulyosan, szerinted a jo fiuk csinalnak ilyet?


"A rendőr kopók brutális kegyetlenséggel zúztak végig az ártatlan tömegeken, köztük sok fideszesen is."


Mitol artatlan az a tomeg amelyik a feloszlasi felhivasnak nem tesz eleget? Vagy amelyik nyiltan szembeszegul a rendorokkel?


"Szerinted megérdemelte a "pofonját" az az apuka, aki csak épp hazafelé ment a boltól, erre a rendőrök először szemen lőtték gumitölténnyel, aztán mikor futásnak eredt még akkor is küldtek belé egy sorozatot."


Na ja a videki apuka akinek Budapest belvarosaig kellett utaznia egy boltba...


"Ha szerinted az ilyet nem kell Brüsszelig elvinni, akkor ugyan mit kéne?"


Mert mi koze van a sokat szidott Brusselnek ezekhez a dolgokhoz? Vagy olyankor jok amikor a sajat jogaik miatt kell odamenni a nagy liberalizmus ferto fovarosaba? Egyik nap lehordjak oket mindenfele zsido szervezodesnek masnap meg oda rohannak hozzajuk h csunya rendorbacsik nem engedtek megjobban szetverni a varost. Ja es mindenfele liberalis demokraciarol zagyvalnak es emberi jogokrol mert eppenseggel oket erte velt vagy valos serelem! De ugy latszik az emberi jogokra hivatkozas meg jogokra hivatkozas csak akkor nem zsido meg csunya liberalis lozung ha eppen roluk van szo...

2011. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Antimod ***** válasza:
100%

"A szekhazostrommal kezdodott minden..."


Ez nem bandaháború. A székháznál lévő töketlenségüket később többnyire ártatlan embereknek adták vissza.


"Mitol artatlan az a tomeg amelyik a feloszlasi felhivasnak nem tesz eleget? Vagy amelyik nyiltan szembeszegul a rendorokkel?"


Állítólag nem volt felszólítás, illetve ha volt is, nem lehetett hallani, és nem hagytak időt sem a tömegnek feloszlani. Kicsit nézz utána a dolgoknak, mielőtt vagdalkozol.


"Na ja a videki apuka akinek Budapest belvarosaig kellett utaznia egy boltba..."


No comment, lásd előző pont. És ha budapesti, akkor mi a különbség?


Az utolsó bekezdésed pedig olyan átgondolatlan, hogy nem érdemes rá reagálni.

2011. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Mond csak Provokátor, a te neved véletlen nem GY-vel kezdődik, és urcsány-ra végződik, mert amit itt megint összehazudtál, eléggé az bizonyítja.

Nem koptatom hosszasan a billentyűzetem tovább rád, ezért összefoglalom tömören.


A fideszes nagy tömeg felé jöttek megállíthatatlanul a kopók, lőtték a könygázt, Orbán bepattant egy páncél limuzinba, és elhúzott még időben.


Az apuka ott lakott a környéken, épp a kis közértbe ment valamiért.


A Gyurcsány kopói még pubokba is berongyoltak, és megcsapkodtam ott lévő embereket, erről (is) láttam videót.


Volt hogy csak sima utcán sétálót rugdostak meg.


Ha veled kóstoltatták volna meg a betont, mert pont arra sétálsz, lehet helyre zökkent volna benned valami, bár írásodból ítélve aligha hiszem.

2011. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!