Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Engem az, hogy a Fidesz...

Engem az, hogy a Fidesz nagyképű módon azt hangoztatja hogy jó irányba megy az ország miközben láthatóan minden romlik, a régi kommunista rendszerre emlékeztet. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Bár több dologban is emlékeztetnek a komcsikra...
2011. nov. 26. 23:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
56%

""Amíg a népemet pártokra osztják, nem fog lábra állni az ország.."


egymást osztjuk pártokra.

Nem kell ez a műbalhé.

Más országokban remekül működik a demokrácia.

2011. nov. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

7. válaszadó: Olvasd el figyelmesen a kérdést, másrészt meg szerintem is voltak a kommunizmusnak pozitívumai a mostani rendszerrel szemben, de a fidesz-kormány egyes módszerei csak a negatívumokban emlékeztetnek. Mondjuk teljesen kommunizmusnak biztos nem nevezhető amit a f

fiesz csinál. Véleményem szerint a fidesz a kora Horthy-korszakból, a kommunizmusból, és a régi magyar királyságból meríti az ötleteket.( 2 rossz és egy ellentmondásos ,,módszer" keverése, amik nem férnek össze egymással. Vajon kisülhet ebből valami jó?)

2011. nov. 27. 00:23
 13/23 anonim ***** válasza:
74%

"Olvasd el figyelmesen a kérdést, másrészt meg szerintem is voltak a kommunizmusnak pozitívumai a mostani rendszerrel szemben,"


te meg tanuld meg a politikai rendszerek neveit :)


[link]

[link]

2011. nov. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
20 évet éltem a szocializmusban (nem kommunizmusban). A jelenlegi rendszer viszont csak egy dologban emlékeztet rá. Hogy a hatalom nyomja a süket dumát, miközben aki mondja és aki hallgatja az is tudja hogy semmi köze a valósághoz. Nem hiszem hogy bármi másban emlékeztetnének egymásra.
2011. nov. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
56%

az, hogy sok az ilyen hülye magyar ember aki ahelyett,hogy élné az életét és értelmes dolgokkal törődne állandóan politizál és elégedetlenkedig az aktuális kormánnyal teljesen feleslegesen.

Egyrészt a magyar nép választotta a Fideszt másrészt mind1 ki lenne kormányon jobb nem lenne sehogy és azon kívül, hogy feleselgesen idegelitek magatokat és pártfüggően lehet egymagát flemelni semmi haszna nincs.

de mondjuk jelentkezzen aki más érteletl lát ebbe, persze ha annyira nem tetszik akkor csináljatok forradalamt a betyár sereggel meg a jobbikal illetve az mszp fanokkal.

2011. nov. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem le kéne váltani őket. És ha a Jobbik alkalmas erre, akkor azzal. Nem azért, mert ők mindenben a legjobbak lennének, hanem mert egyszerűen én nem akarok egy olyan országban élni, ahol alacsonyak a bérek, nagy a szegénység. Ami folyamatosan romló életszínvonalat produkál. És a Jobbik sokaknak csak egy elkeseredett megoldás. Nem azért szavaznak oda, mert az a mindenük, hanem mert a többi pártban nem bíznak, és hátha ez jobb lesz. Én is kb. így vagyok ezzel. Nem mondom, hogy egy olyan baloldali párt nem lenne jó, ami képes lenne növekedést garantálni, és gyarapodást, de jelenleg nincs ilyen. És akkor már inkább a Jobbik, mint a jelen helyzet.
2011. nov. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Érddemes elolvasni ezt a cikket:

[link]

2011. nov. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Emberek akkor hogy kicsit ébredjetek ajánlom az Ébresztőfilmet(Wake Up Call),annak aki még nem látta...még a terroristák sem léteznek és a szabadságjogok vesztését is szépen kifejti a film, no meg azt is hogy mindegyik párt/politikus csak egy kis bábu.Jó szórakozást!
2011. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
ma 01:55: Most miért kellett lepontozni? Értsétek már meg, hogy nekem mindegy ki jön, csak legyen jobb.
2011. nov. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Nem azért, mert ők mindenben a legjobbak lennének, hanem mert egyszerűen én nem akarok egy olyan országban élni, ahol alacsonyak a bérek, nagy a szegénység. Ami folyamatosan romló életszínvonalat produkál. És a Jobbik sokaknak csak egy elkeseredett megoldás. Nem azért szavaznak oda, mert az a mindenük, hanem mert a többi pártban nem bíznak, és hátha ez jobb lesz."


1. Ha a Jobbikra szavazol akkor GARANTÁLT az alacsonyabb bér, a rosszabb munkakörülmények, a szegénység fokozódása. stb.

Nem értitek, hogy nem mi vagyunk a világ közepe? Nem nagyon van lehetőségünk beinteni a világgazdaságnak.


2. aki abban bízik, hogy a Jobbik alatt jobb lenne, az politikailag analfabéta.

Lásd mit okozott a Fidesz. na a Jobbik ennek a 60-szorosát okozná.

2011. nov. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!