Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Engem az, hogy a Fidesz...

Engem az, hogy a Fidesz nagyképű módon azt hangoztatja hogy jó irányba megy az ország miközben láthatóan minden romlik, a régi kommunista rendszerre emlékeztet. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Bár több dologban is emlékeztetnek a komcsikra...
2011. nov. 26. 23:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Nem mondom, hogy egy olyan baloldali párt nem lenne jó, ami képes lenne növekedést garantálni, és gyarapodást, de jelenleg nincs ilyen. És akkor már inkább a Jobbik, mint a jelen helyzet.

"


akkor mégiscsak van abban valami, hogy kiábrándult szocik alkotják a Jobbik szavazóbázisának egy részét (nem az egészet) :)


Honnan veszed, hogy a Jobbik tud garantálni bármilyen javulást is?


Ennyire nem értitek a politikát?

2011. nov. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 lizzi77 ***** válasza:
Ajánlom mindenki figyelmébe a youtube-on Bödőcs tibor Showder klub 5/14- es részét: Szerintem két ember kéne a parlamentbe: Anyádat! A tiedét! - Na, kb itt tart a magyar poltika... viccet félretéve, amíg ez a bábjáték megy a parlamentben, és nem tudnak szépen játszani egymással a fiúk, addig itt ez lesz
2011. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Tisztelt Hökgyek/Urak!

Mielőtt a Fideszt tennétek mindenért felelősség, azért emlékezettek vissza, hogy 2002-2010-ig nem FIDESZ kormány volt. Ha most a 2002-es szinten lennénk, akkor sokkal jobb helyzetünk lenne. Mondok egy példát. Ha az államadósságunk annyi lenne, mitn 2002-ben(kb 53%...2010-ben 80%fölött volt!), akkor az a sok-sok milliárd mehetne fizetés emelésre stb..De azt a pénzt, amit az előző kormányok felvettek a Magyar embereknek(és a kormánynak) kell visszafizetni!!!! Én megértem, hogy azokat akik rosszul élnek(ÉN IS),hisz mindenki a regnáló kormányt teszi felelőssé..Akinek kevés a jövedelme és nincs jó helyzetben, azt meg tudom érteni...Én sem vagyok túl jó helyzetben, de én megértem Orbán intézkedéseit, hogy mit miét csinál.. Teljesen átszervezi/átszervezte a rendszert,hogy új alapokra építhessen! Sokan bírálják az egy kulcsos adót, aki rosszabbul jár/t azt abszolút megértem..! Viszont ez az adókulcs 2013-tól lesz az igazi!!! Szuperbruttó teljes kivezetése stb...! És megjegyezném! A médiában elterjedt, hogy az adókulcs miatt jártak rosszul az emberek..Ez így nem teljesen igaz! Az adójóváírást szüntették meg azért....! Aki emlékszik elevenítse fel, hogy miket vezetett be az ELSŐ ORBÁN-KORMÁNY! Diákhitel, családtámogatás, minimálbér emelés stb..Természetesen,aki akkor is rosszul élt vagy zsigerből utálja Viktort, annak lehet mondani, de egy biztos! Az összes párt úgy oltja,szidja a Fideszt, mint a bokrot, de ha mégis igazuk lesz, és megcsinálják, akkor az ÖSSZES PÁRT HITELTELENNÉ VÁLIK, és azok az értelmiségek is, akik a Fidesz ellen hergelték az Országot, mert valljuk be külföldről időnként elég sok csacskaságot ír rólunk a sajtó, aminek a fele sem igaz....!

További Szép Napot!

2012. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!