Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell a magyar mentősökne...

Miért kell a magyar mentősöknek Szlovákiába is átmenniük?

Figyelt kérdés

Ami ma volt a híradóban,hogy ott ugye felmondtak az orvosok, és megkérték a magyar mentőket,hogy ha kell ők is segítsenek a betegeknek.

De miért?Miért nem mondjuk azt,hogy nem segítünk?Csak a magyar állampolgároknak kéne ,de az ilyen szemét szlovákoknak akik elveszik az ottani magyaroktól az állampolgárságot azoknak minek segítenek a magyarok?(tudom,hogy nem lehet az,hogy kiderítik milyen állampolgár és csak akkor segítenek neki ha magyar, de most nem ez a lényeg)

A szlovák mentősök segítneének Magyarországon?



2011. dec. 1. 20:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

mustafa33

Ha magyar vagy magyarul írj.


Ez a baj a magyar néppel, ó agyonvertek de hagyjuk én nem vagyok olyan mint ők, tudod hol érdekli ez őket, lennének még 10 millióan akkor Magyarország már csak történelem lenne.

Ott a politika is magyar ellenes itt, csak néhány szlovákellenes ember van a politika nem, és akik követik a politikusokat azok szintén magyar ellenesek és ha ilyen emberek vannak hatalmon akkor nyilván nem 2 ember az aki egyetért velük.

Arról nem is beszélve,hogy a szlovákok a büdös életbe nem segítenének a magyaroknak még egy ilyen apróságban sem.

2011. dec. 2. 13:14
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hmm. Nekem egyszer eltört a lábam szlovákiában, a Tátrában. Segítettek. Milyen érdekes, de persze ez teljesen lehetetlen, ugye? Idióta kérdező.
2011. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Jaj hagyjad már ez teljesen más, én is segítenék egy félholtra vert szlovákon ha itt lenne a házam előtt,de ez teljesen más...

Egy-egy magyaron kell segíteniük nem pedig az összesen nekünk meg a sok magyar mellett sok szlovákon is kell kint segítenünk.

Őszintén,mennyi esély van rá,hogy fordított esetben ők átjönnének segíteni a magyar betegeknek?

Az teljesen más,hogy egy mentőakció,hogy eltörik a lábad vagy hasonló, főleg,hogy az ő országukban történt muszáj segíteniük,de nekünk nem lenne muszáj segíteni nekik.

2011. dec. 2. 17:59
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezo, megnyugodhatsz. Ma már végre megállapodtak az orvosok a kormánnyal - megkapták az "álomfizetést", így pár napon belul helyre áll a rend. Remélem.
2011. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nagyon jó.
2011. dec. 2. 21:28
 16/17 mustafa33 ***** válasza:

Figyelj kérdező anyáskám. Csak a helyesírásomat tudod kritizálni? Sajnos azt nem iskolában tanultam, mert nem volt magyar iskola. Csak úgy ellestem amit sikerült ellesnem. Nem tudom te mennyire szereted a tótot vagy a magyart, de valószínű hogy csak magadat szetreted. Én legalább tudom hogy csak a tótot nem szeretem. Meg téged. A többi magyart szeretem.

Ami a segítséget illeti, nézz utána, csak a vörösiszaphoz kik is mentek?

2011. dec. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mustafa33 ***** válasza:
Amúgy meg a mai napig egyetlen embert sem vittek a magyar mentők magyar kórházba Szlovákiából. Csak a cseh orvosok jöttek. Ne szarj be nem a te adódból gyógyulunk. Sóher smucig. Ha tudnám a címedet küldenék neked 1 eurót meg 1 centet.
2011. dec. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!