Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz rajongók, rettegtek már?

Fidesz rajongók, rettegtek már?

Figyelt kérdés
Ilyen eredményekkel nincs az az Isten, aki a FIDESZ-t a választások megnyeréséhez segíteni..
2012. jan. 6. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
0%
Jól mondod 7-es, hogy kárhoztatták h ellenszegültünk a bankoknak, és a hitelminősítőkkel se foglalkoztunk, de már Európa más országai is ebbe az irányba tartanak, lásd Sárközy újévi beszédét.
2012. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy nem szavazok a FIDESZ-re. Hidd el, találok jobb pártot.
2012. jan. 6. 18:28
 13/67 anonim ***** válasza:
67%

"Tuti, hogy nem szavazok a FIDESZ-re. Hidd el, találok jobb pártot."


Aki a választás másnapján ugyanúgy átb*sz, mint sz*rt a palánkon.

2012. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:

Attól, hogy te előítéletes vagy, nem kell nekem is annak lenni..

A FIDESZ nem hazudott mindent össze vissza a választási kampányban?

Most meg vissza kéne venniük az arcukból, és kicsit gondolkodniuk mielőtt még túl késő lesz és egy afrikai ország szintjére kerülünk minden tekintetből..

2012. jan. 6. 18:35
 15/67 anonim ***** válasza:
0%
Tele leszünk négerekkel?
2012. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező: -1ember ide vagy oda. nemnagyon fog számítani.
2012. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, te kire akarsz majd szavazni?
2012. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem azért fog kitörni a forradalom mint 56-ban, hogy sok ember éhezik, hanem össze fognak veszni az a sok ilyen olyan pártrajongók. És nem feketék leszünk, hanem véresek.
2012. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 A kérdező kommentje:

Afrikai viszonynak gondolom mikor nincs tömegközlekedés, se bankok, élelemhiány..

Tudod egyik kedves válaszoló, lehet, hogy csak egy vagyok, de sok kicsi sokra megy. S a FIDESZ ellen vagyok, térítem az embereket majd az igazságra.


Édesanyáddal beszélj így utolsó válaszoló!

Messze nincs akkora probléma, mint feltüntetik? Igazad van, végülis csak államcsőd lenne IMF nélkül. Mi az Magyarországnak? Hozzád már nem is szólnék többet, mert látszik rajtad milyen elvetemült vagy.

2012. jan. 6. 18:51
 20/67 A kérdező kommentje:
Egyébként már néhány dologban elértük az afrikai szintet, pl. az öngyilkossági arány..
2012. jan. 6. 18:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!