Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz rajongók, rettegtek már?

Fidesz rajongók, rettegtek már?

Figyelt kérdés
Ilyen eredményekkel nincs az az Isten, aki a FIDESZ-t a választások megnyeréséhez segíteni..
2012. jan. 6. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
71%
Igazad van minek egy minimálbéresnek autó minek TV stb stb (gyerek) az dögöljön éhen mert minimálbéres? semmi jót nem tettek az árak az egekben de minek a minimálbéresnek kifli egyen zsíroskenyeret elég az neki nem? ho itt a jó lét? Te még biztos nem dolgoztál meg keményen a betevőért amikor felveszed a keservesen megkeresett pénzed és elmégy a postára és utána meg na mitegyünk? TE!
2012. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
25%

Halljuk kérdező, ki a tökéletes alternatíva!


Én magam fidesz szavazó vagyok - nem azért, mert ők az istenek, hanem mert a sok rossz közül ők a legkisebb rossz.


Rossz az eddigi gazdasági politika? Igen, ez lehetséges. Az eddigi is úgy szar volt, ahogy azt kell, tehát folytassuk azt, mert azt csináltuk együtt?


Tehát, halljuk, ki a legtökéletesebb szerinted? Az MSZP? Kösz, őket már láttuk. A Jobbik már csak a programja alapján csődbe viszi az országot. Az LMP nagyon szép és jó - de bőven elég hangos a kisebbségünk eddig is... És ezzel el is értük azon pártok listáját, akik bármit is tudnak tenni...

2012. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, miért vinné csődbe a JOBBIK az országot?
2012. jan. 6. 18:58
 24/67 anonim ***** válasza:
39%

"Igazad van minek egy minimálbéresnek autó minek TV stb stb (gyerek) az dögöljön éhen mert minimálbéres? semmi jót nem tettek az árak az egekben de minek a minimálbéresnek kifli egyen zsíroskenyeret elég az neki nem? ho itt a jó lét? Te még biztos nem dolgoztál meg keményen a betevőért amikor felveszed a keservesen megkeresett pénzed és elmégy a postára és utána meg na mitegyünk? TE!"


Nem a TV meg a kaja a luxus, hanem az autó! Egy minimálbéresnek ne legyen igénye autóra! Nyugaton sincs ennyi minimálbéresnek autója, mint itthon. Én is keményem megdolgozom a pénzért, én sem keresek olyan jól, de a sok nyavalygós ember már nagyon idegesít! Mindenki a maga életéért felelős!

2012. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
93%

"nyavalygós ember már nagyon idegesít! Mindenki a maga életéért felelős!"



Akkor te Lázár-nak a szintjén mozogsz aki nem vitte semmire az annyit is ér IGAZ?

2012. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekel mi lesz!Akkor is FIDESZ!És nem rettegek,mert Viktor mindent megold!!!
2012. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
30%

"Akkor te Lázár-nak a szintjén mozogsz aki nem vitte semmire az annyit is ér IGAZ?"


Kicsit durván fogalmazott Lázár János, de lényegében igaza van. Az állandó nyavalygás és ellenségkeresés helyett lehetne valami újat tanulni, képezni magadat, ha nem vagy megelégedve a fizetéseddel. Én is nyavalyoghattam volna, mikor gyári munkásként megaláztak és kevés pénzért dolgoztattak, de helyette tanultam egy új szakmát és 2 nyelvet, és láss csodát, el tudtam vele helyezkedni, és nem minimálbért keresek. Az tud érvényesülni a mai világban, aki változtat és folyamatosan képezi magát és nem ragad meg egy szintnél. Persze elhiszem hogy könnyebb a mindenkori kormányokat szidni, ahelyett, hogy magatokba néznétek.

2012. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
70%

"A fizetések sem rosszak, mert van ugyan néhány valóban minimálbéres, de a többség a fizetésének a többségét a zsebében kapja. A másik gond, hogy sok magyar nyugati módon akar élni, holott nincs nyugati fizetése.(Jó példa erre az, hogy minimálbéresek panaszkodnak, hogy drága a benzin, de kérdem én, minek egy minimálbéresnek autó?)"


Szerinted mennyien dolgoznak minimálbérért? Tisztában vagy vele?? Tudod te azt mit jelent húzni az igát 1 hónapig azért a szaros kis pénzért??


Nem csak a minimálbéresek szerint drága a benzin és a gázolaj hanem a jobb módúaknak is. Az nem jutott el az agyadig, hogy a benzin drágulásával a tömegközlekedés árai is nőnek? Akik például ingáznak a munkahely és az otthon között azok is hőböröghetnek az üzemanyagárak miatt.

2012. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:

Kedves előző válaszoló, nem okvetlenül pofázok..

Csak középiskolás vagyok, rengeteget tanulok. De még, hogy így se lesz helyem a közoktatásban? Ha érdekel miért írj rám..

2012. jan. 6. 19:17
 30/67 anonim ***** válasza:
34%

"Szerinted mennyien dolgoznak minimálbérért? Tisztában vagy vele?? Tudod te azt mit jelent húzni az igát 1 hónapig azért a szaros kis pénzért??


Én is dolgoztam minimálbérért, de mint fentebb írtam, változtattam, mert nem voltam megelégedve a fizetésemmel. A benzin ára pedig minden országban téma, függetlenül a keresetektől!

2012. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!