Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz rajongók, rettegtek már?

Fidesz rajongók, rettegtek már?

Figyelt kérdés
Ilyen eredményekkel nincs az az Isten, aki a FIDESZ-t a választások megnyeréséhez segíteni..
2012. jan. 6. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
92%
Tudod, Madárka, ebben az a legjobb hogy fogalmad nincs a valóságról. Attól hogy mit gondolsz rólam én még az vagyok amit leírtam magamról, téged meg esz a fene hogy ez igaz e. Te viszont biztos hogy a Lázár által említett táborba tartozol. Egyébként a vállalkozói fórumon utánam tudsz nézni ha nagyon akarsz, más is képes volt már erre itt a gy.k. - n. További szép napot, te nagyon okos ember.
2012. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
43%
Jah, persze, ha én oda tartozom akkor te biztos hazudsz. Van aki nem arra használ egy fórumot, hogy teleköpködje az életével. Furcsa ugye?? Ideje megszoknod. Nem nézek utánad mert teljesen felesleges. Tudjuk, hogy hazudsz, túl ostoba vagy hozzá, hogy bármit is elérj, pont ezért beszélsz róla, ha nem érheted el akkor legalább a beteges fejedben létezhessen.
2012. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
Ennek (gyakorikérdések.hu-nak a 99% 10-18 éves ahol apraja nagyja az észt oszogatja csak röhögni lehet rajtatok egyik okosabb mint a másik, közben a valóságról vajmi keveset tudtok.
2012. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
Rendben Madárka, én állok elébe. Ha akarod, megmutatom neked amit sikerült az életben elérnem, a többi csak rajtad múlik. Személyesen is, ha akarod. Néhányan már látták innen, nincs mit takargatnom. Akkor legalább kiderül, ki is az aki hazudik. Még az is lehet hogy felveszlek dolgozni, hátha értesz is valamihez. Egy gy.k. - n írogató emberke így került oda hozzám, nem bánta meg hogy elfogadta a személyes találkozót. Én bebizonyítom neked, ha akarod. A többi rajtad áll. Egyébként a Fidesz adópolitikája nagyszerű, az egykulcsos adó éppen azokat hozta még kedvezőbb helyzetbe, akiknek eddig is volt mit felmutatnia. A Lázár félék sajnos a világon mindenhol elbuknának.
2012. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
90%
Látom nem érted. Nem vagyok kíváncsi rád, sem arra amit elértél és nem csak én hanem senki sem. Nem kellene ilyen önteltnek és arrogánsnak lenned, utána meg játszod a hülyét, hogy nem érted miért beszélnek így veled. Szerintem te nem vagy normális.
2012. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
91%
Na igen, 5 gyerek mellett meg tud az ember néha bolondulni kicsit.................De jól van, nem erőltetem, végül is nem igazán fontos. Nem vagyok én amúgy ilyen, csak amikor valaki beleköt minden válaszomba, még akkor is ha nem magamról írok, kissé be tudok gurulni. Te is elkezdtél a kérdések helyett velem kötözködni, ezért jutott el idáig ez a remek kis eszmecsere. Ha gondolod, befejezhetjük.
2012. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
#7 pont hogy nem az EU fog rettegni hanem a Fidesz ide jönnek az jól kiporulják a viktorkátokat
2020. dec. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!