Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz rajongók, rettegtek már?

Fidesz rajongók, rettegtek már?

Figyelt kérdés
Ilyen eredményekkel nincs az az Isten, aki a FIDESZ-t a választások megnyeréséhez segíteni..
2012. jan. 6. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
100%

Ha középiskolás vagy értem már miért használod a "rettegés" szavát. Egy alapvetően demokráciában ahol az ember biztonságban érzi/érezheti magát a "hatalomtól" miért is kéne rettegni:) Ha veszít veszít, ha nyer nyer. az emberek dolga ennek eldöntése.


Amúgy eléggé tisztában vagyok azzal hogy az oktatásügyben mi történik. Ugyanis én is benne vagyok. és tökéletesen egyetértek a mostani tervekkel. ha érdekel miért, írj rám:)

2012. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:

ma 19:15

Vannak akik nem bírják belátni hogy tényleg luxus az autó a mai világban!Amúgy kérdező el kell menni szakmát tanulni pl. egy fasza hegesztő szakmát elvégzel, és mehetsz külföldre de itthon is elég jól fizetnek érte!

Amúgy dolgoztam külföldön(7 évig), most itthon dolgozok 100000 ft-ért de leszarom mert megélek így is...Nem kell autó, nem kell luxus,és nem is hiányzik...Én még emlékszem 90-ben a rendszerváltásnál amikor 1-2szelet zsíros kenyér volt egész napra...

2012. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
94%

"de helyette tanultam egy új szakmát és 2 nyelvet, és láss csodát, el tudtam vele helyezkedni, és nem minimálbért keresek. Az tud érvényesülni a mai világban, aki változtat és folyamatosan képezi magát és nem ragad meg egy szintnél."


Van egy diplomám és két szakmám és két családom és olyan helyen dolgozom, hogy nem fizetik meg az embert 49 évesen hová menjek Tanulni? és mit? nekem már ehhez nincs kedvem sem pénzem ha annyi idős lennék mint te lehet, hogy bele vágnék nem jól fogod fel a dolgot túl fiatal vagy.

2012. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
31%

"nekem már ehhez nincs kedvem sem pénzem "


Itt van a kutya elásva! Meg sem próbálod, inkább nyavalyogsz! Gratulálok a hozzáállásodhoz!

2012. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 A kérdező kommentje:
Csak hallja mindenki miért olyan jók az oktatási reformjuk?
2012. jan. 6. 19:38
 36/67 anonim ***** válasza:
Azért mert ő Hoffmann Rózsa :)
2012. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:

"Itt van a kutya elásva! Meg sem próbálod, inkább nyavalyogsz!"



Én nem nyavajogtam csak el mondtam a véleményemet nekem ez a rendszer nem tetszik és az előző sem tetszett majd az fog tetszeni amikor megtanulják tisztelni a szakmunkásokat és megbecsülni, hogy ne menjenek külföldre mert itt is szükségük vannak rájuk és kell a hazai termék és ők is megvehetik azt ami másnak nem luxus akkor annak a kormánynak kalapot emelek, de ilyen kormányunk nem lesz.

2012. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:

Hogy lecsökkentik a közgazdászok számát, hogy egyre kevesebben értsenek az állam szervezéséhez?

Hogy ne mondjon senki ellent, mit most teszi rengeteg közgazdász? Szerinted az most mit csináljon, aki eddig közgazdásznak készült, most áll az érettségi előtt?

Vagy az, hogy kevesebb jogi szakember legyen az szerinted mire megoldás? Egyszerűen azért csinálják, hogy csak páran tudjanak beleszólni abba a törvényekbe amiket elkészítenek és visszamenőleg érvényesítenek.

Egy frissen végzett jogász simán eltud helyezkedni, még gyorsabban is mint akármelyik friss diplomás.. Szóval ne mondd, hogy sok a jogász.

2012. jan. 6. 19:45
 39/67 anonim ***** válasza:
91%

"Csak hallja mindenki miért olyan jók az oktatási reformjuk?"


Azért jó, mert csak olyan szakokat támogat az állam, amellyel nagyobb esély a munkavállalásra! Minek képezni az állam pénzén annyi jogászt meg közgazdászt? Azokat a szakokat kell állami pénzből fizetni, amelyre a munkaerőpiacon valóban igény van! Ha valaki olyat tanul, amivel nem olyan könnyű elhelyezkedni, akkor fizesse meg, ne az államon élősködjenek. Vagy szerinted jó az, ha évente több száz jogász kap diplomát, közben pedig alig van számukra munkalehetőség?(Ezért fizessen az állam?)

2012. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:

"Egy frissen végzett jogász simán eltud helyezkedni, még gyorsabban is mint akármelyik friss diplomás.. Szóval ne mondd, hogy sok a jogász."


Olvass el néhány szakmai fórumot, ott majd látni fogod, hogy mennyi jogász van munka nélkül! Az összes panaszkodik, mert évekig nem talál melót, ha pedig talál, akkor szarért-hugyért! Tájékozódj!

2012. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!